Trečiadienis , balandžio 24 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Fasadų šiltinimas: kai šiluma gerina gyvenimą!

Fasadų šiltinimas: kai šiluma gerina gyvenimą!

fasadu siltinimasJeigu Jūsų namas iki šiol dar nėra apšildytas arba šildytas, tačiau darbas buvo atliktas labai nekokybiškai ir šiuo metu skundžiatės, kad namuose vis tiek vėsu – Jums reikalingas fasadų šiltinimas. Labai dažnai dėl per didelio vėsumo namuose mes ne tik veltui investuojame didelius pinigus į šildymą, tačiau tuo pačiu ir sergame lėtinėmis peršalimo ligomis. Apšildžius fasadą jų visų galima išvengti. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą investiciją.

Fasadų apšiltinimas iš išorės

Visi profesionalai vieninga sutinka, kad norint sulaikyti šilumą namuose – pirmiausia reikalingas fasadų šiltinimas. Kai jo darbai bus atlikti – sekančio žingsnelio metu būtina apšildyti ir stogą, tačiau apie viską nuo pat pradžių. Svarbiausia įvertinti medžiagas, kurios padės apšildyti pastatą. Šiuo metu medžiagų pasirinkimas yra toks platus, kad nenusimanant šioje sferoje gali būti sunku pasirinkti tą apšiltinimo variantą, kuris Jums tinka labiausiai.

Fasadų šiltinimas net kelis kartus prailgina pačio fasado tarnavimo laiko tarpą, taigi dalinai investuodami į namus tuo pačiu investuojate ir į savo namų ilgaamžiškumą. Lietuvos klimatas labai permainingas ir kintančios oro sąlygos jam labai kenkia. Apšildžius susitvarkyti su fasado irimo problemomis galima kur kas greičiau ir paprasčiau.

Medžiagos skirtos fasadų apšiltinimui

Fasadų šiltinimas galimas labai įvairiomis priemonėmis. Labai dažnai pats namas “pasako”, kurios priemonės yra geriausios. Kadangi nenusimanant šioje srityje sunku pasirinkti – rekomenduojame pasitarti su specialistais, kurie gali pasiūlyti geriausią variantą, kuris konkrečiai tinka Jūsų atveju.

  • Mineralinė vata. Vata yra dažniausiai pasirenkama priemonė, kuri skirta namų apšiltinimui. Paprasčiausiai ji puikiai patenka net ir į pačius mažiausius tarpelius, tad apšiltinimas tikrai bus kokybiškas ir veiksmingas. Dėl mažos difuzinės varžos vata taip pat praleidžia garus, kvėpuoja. Mineralinė vata taip pat yra atspari ugniai, tad galite būti ramūs, kad kilus gaisrui ji neplės ugnies toliau.

  • Makrofleksas. Tai purškiama medžiaga, kuri yra labai sandari ir taip pat puikiai patenka net ir į pačius mažiausius ir sunkiai pasiekiamus fasado tarpelius. Tiesa, ji kur kas brangesnė nei mineralinė vata, tad būtent kaina dažniausiai ir atgrąso nuo šio pasirinkimo.

  • Ekologiška medžio plaušo vata. Visi, kuriems rūpi gamta, renkasi ekologiškas priemones, kurios padeda apšildyti net ir labai sudėtingus tarpus. Ji taip pat yra nedegi, tad tai papildoma apsauga, kuri leidžia ramiai gyventi. Žinoma, niekas negalvoja apie gaisro tikimybę, tačiau paprasčiausiai esant papildomai apsauga naudinga įvertinti šį privalumą. Ekologiška vata taip pat nėra brangus pasirinkimas, tad taupantiems tai puikus būdas kokybiškai apšildyti fasadą.

  • Poliuretaninis putplastis. Ši medžiaga palyginus su kitomis taip pat yra gana pigi ir dažniausiai nedidelė kaina paskatina pasirinkti šį puikų variantą. Ši medžiaga puikiai tinka ne tik fasadui, tačiau taip pat ir stogo bei grindų šiltinimui. Jai taip pat nebaisūs jokie temperatūrų svyravimai, ta tiek žiemos metu, tiek vasarą putplastis puikiai atliks jam paskirtą darbą.

Fasadų šiltinimas gali kur kas labiau pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Svarbiausia įvertinti, kad galima pasirinkti iš itin daug įvairių priemonių, kurios leis be didelių investicijų apšildyti net ir labai senus namus.

Taip pat skaitykite

kombnezonai

Perku kombinezoną internetu: ką reikėtų žinoti?

Jei jūsų spintoje karaliauja ne tik mažos juodos suknelės, rožiniai megztinukai bei aukštakulniai, tačiau ir ...