Trečiadienis , balandžio 24 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Batai vaikams: patarimai, kurie padės atrasti tinkamiausius batukus

Batai vaikams: patarimai, kurie padės atrasti tinkamiausius batukus

batai vaikamsTinkami batukai vaikučiui ne tik leis jaustis puikiai, tačiau tuo pačiu užtikrins, kad nesugadinsite vaiko stuburo. Net baisu pagalvoti, kaip dažnai su šia problema susidūria tėveliai, kurie perka pigius batukus ir taip vaikui labai dažnai vystosi pilnapadystė. Tinkamai batai vaikams – tiesus kelias į kur kas geresnę sveikatą ir kur kas geresnę savijautą.

Tinkamas dydis. Labai dažnai tėveliai perka per didelius batukus, kadangi galvoja, kad vaiko kojytės auga labai greitai, todėl nesinori greitu metu pirkti vėl naujus. Tai labai blogas sprendimas, kadangi per dideli batai yra lygiai tokie pat žalingi kaip ir per maži. Tokiu atveju vaikui bus nepatogu judėti, jo koja gali deformuotis, ilgainiui vaikas gali turėti problemų su stuburu.

Kada reikia pirkti batukus? Žinoma, kad kai vaikas pradeda vaikščioti iškyla poreikis įsigyti ir batukus, kurie jam padės vaikščiojimą paversti malonumu, o ne kančia. Batukai ne tik apsaugo nuo dirgiklių esančių ant žemės, tačiau tuo pačiu ir leidžia patogiau judėti, išlaikyti pusiausvyrą ir geriau jaustis.

Ar galima nešioti kito vaiko batus? Dažniausiai mažiesiems yra dovanojami vyresnių giminaičių arba draugų batukai. Tai nėra labai geras sprendimas, kadangi nuo ankstesnio nešiojimo batuko forma dažniausiai yra kiek pakitusi.

Ieškodami tinkamiausių batukų turite įvertinti nemažai kriterijų, kad būtumėte tikras, kad pasirinkti batai patenkins poreikius. Siūlome įvertinti žemiau mūsų išskirtus aspektus, kurie padeda atrasti tobulus batukus su kuriais vaikas jausis puikiai ir tuo pačiu galės vaikščioti ilgus atstumus bei nejausti jokių kojyčių suvaržymų.

  1. Pirmiausia reikėtų nusistatyti pinigų sumą, kurią galite skirti batukams. Batai vaikams dažniausiai reikalingi neilgam laiko tarpui, kadangi mažieji greitai auga. Štai jeigu ieškote batukų paaugliui – įsigykite kokybiškus, kurie leis patogiai vaikščioti.

  2. Pirkite batus priklausomai nuo sezono. Lietuvoje toks oras, kad tikrai neįmanoma su tais pačiai batais vaikščioti ištisus metus.

  3. Žinoma, visada naudinga įvertinti, kokio stiliaus batukai labiausiai tiktų vaikui. Jeigu vaikutis jau pats gali nuspręsti, kurie batai jam yra gražūs – suteikite galimybę pačiam pasirinkti.

  4. Jeigu vaikas jau moka užrišti batą, tokiu atveju galima pirkti batukus su raištukais. Tiktu atveju paprasčiausiai tiks segtukai arba lipdukai. Tiesa, lipdukai dažniausiai ne tokie tvirti ir dažnai dėl drėgmės drėgmės nustoja tarnauti.

  5. Pasižiūrėkite, kad bato pakulnė būtų bent jau kelių cm. Visiškai9 lygūs padai tikrai nėra geras pasirinkimas.

  6. Žiūrėkite tik tuos batukus, kurie atitinka Jūsų ieškomą dydį.

Nepamirškite, kad pirkdamas internetu galite sutaupyti labai daug laiko bei pastangų. Šiuo metu daugelis žmonių džiaugiasi, kad pirkimas internetu turi tiek daug privalumų. Juk greitai galima palyginti labai daug pasiūlymų ir iš jų visų nesunkiai parinkti tą, kuris atrado tinkamiausias.

Kai vaikas nešios patogius batukus – jis jausis kur kas geriau ir vaikščiotojas net ir žvyrkeliais nebus sudėtingas. Suteikite vaikui galimybę jaustis puikiai net ir tuomet, kai reikia nueiti ilgus kilometrus. Juk vaikščiojimas yra labai naudingas.

Taip pat skaitykite

kombnezonai

Perku kombinezoną internetu: ką reikėtų žinoti?

Jei jūsų spintoje karaliauja ne tik mažos juodos suknelės, rožiniai megztinukai bei aukštakulniai, tačiau ir ...