Sekmadienis , kovo 24 2019
Pagrindinis / Aktualijos / Automobiliniai kilimėliai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Automobiliniai kilimėliai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

automobiliniai kilimeliaiTam, kad automobilio vairavimas bei važiavimas juo būtų malonus ir kokybiškas, būtina įsigyti ne vieną detalę. Viena iš jų yra automobiliniai kilimėliai. Nesunku pastebėti, kad šiandien automobiliniai kilimėliai sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl būtina žinoti keletą pagrindinių principų, kurie neleis pasiklysti bei garantuos, kad pasirinksite tinkamai. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausius automobilinius kilimėlius? Į šį klausimą bus atsakyta jau netrukus.

Kuomet verta rinktis guminius automobilinius kilimėlius?

Vienas iš tipų yra guminiai automobiliniai kilimėliai. Iš gumos pagaminti automobiliniai kilimėliai yra ypač populiarūs dėl vienos labai paprastos priežasties: nuo jų ypač lengva pašalinti susikaupusius nešvarumus, dulkes, purvą. Iš gumos pagamintus kilimėlius išplausite labai greitai, o dėl puikios savybės, jog ši medžiaga nesugeria drėgmės, išdžiovinsite per ypač trumpą laiką. Kaip žinia, guma yra viena pigiausių medžiagų, naudojamų pramonėje, todėl jos savikaina lemia palyginti nedidelę galutinio produkto, t.y., guminių kilimėlių kainą. Ir nors ši medžiaga nesugeria vandens, guminius kilimėlius ypač patariama rinktis artėjant lietingam ar snieguotam periodui, kadangi jie yra vonelės formos, tad puikiai sulaiko vandens perteklių. Kaip matyti, guminiai automobiliniai kilimėliai turi labai daug puikių savybių, todėl belieka tik pridurti, kad jei nusprendėte įsigyti būtent šio tipo produktą, nereikėtų rinktis pačių pigiausių, kadangi jie prastai gula ant salono grindų, o esant temperatūros svyravimui, gali sulūžti.

Kuomet verta rinktis iš medžiagos pagamintus automobilinius kilimėlius?

Atsvara guminiams automobiliniams kilimėliams tampa medžiaginiai automobiliniai kilimėliai. Lyginant su guminiais, medžiaginiai automobiliniai kilimėliai turi puikų privalumą: yra kur kas dekoratyvesni bei suteikia jaukumo automobilio salonui, kuria prabangos įspūdį. Taigi, jei siekiate sukurti puikų vaizdą automobilio salone, verta įsigyti iš medžiagos pagamintus automobilinius kilimėlius. Maža to, jie yra lengvesni už guminius kilimėlius. Vis dėlto, ne viskas yra taip gražu ir lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – būtina žinoti, kad lyginant su guminiais kilimėliais, iš medžiagos pagaminti kilimėliai turi tam tikrų trūkumų. Vienas iš jų – gerokai trumpesnis tarnavimo laikas. Dar viena svarbi detalė: pašalinti purvą, nešvarumus nuo medžiaginių kilimėlių yra gerokai sunkiau nei nuo guminių, be to, teks skirti kur kas daugiau laiko jų džiovinimui. Norint kuo ilgiau išlaikyti puikią pirminę jų išvaizdą, yra patariama naudoti ir papildomas priemones, pavyzdžius, kilimėlių spalvą paryškinančias putas. Taip pat svarbi ir dar viena detalė: medžiaginiai kilimėliai visiškai netinka tuo atveju, jei į automobilį nuolat patenka labai didelis drėgmės kiekis. Būtent todėl, iš medžiagos pagamintus kilimėlius yra patariama rinktis tik šiltuoju sezonu, kuomet šilta ir sausa. Na, o jei tuo atveju, jei tvirtai nusprendėte, kad automobilio saloną norite papuošti būtent šiais kilimėliais, atminkite, jog pasirenkant svarbų vaidmenį suvadins ir šerelių aukštis: kuo ilgesni jie bus, tuo ilgiau tarnaus kilimėlis.

Kaip matyti, kiekvienos rūšies automobiliniai kilimėliai turi savų privalumų bei trūkumų, todėl negalima pateikti griežto atsakymo, kuris pasirinkimas geresnis. Vis dėlto, jei norite pačių geriausių rezultatų, verta įsidėmėti, kad tikrai neprašausite pro šalį, jei įsigysite abu komplektus: medžiaginiai automobiliniai kilimėliai puikiai tiks naudoti šiltuoju, guminiai – vėsiuoju metų laiku.

Taip pat skaitykite

Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilių nuomą

Į interneto paiešką dažnai vedamos raktinės frazės „automobilių nuoma“, „automobilis nuomai“ ar net angliški terminai ...