Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Patogumas važiuojant transporto priemone pirmiausia reiškia saugumą. O saugumas neatsiejamas nuo komforto, kuris užtikrina, kad tiek ilgos, tiek trumpos kelionės visada bus saugios bei ramios. Viena svarbiausių įrangų, kuri leis ramiai įveikti bet kokius atstumus ir, žinoma, bet kokiu oru, yra šildytuvai (arba kondicionieriai vasaros metu). Tobulam mikroklimatui kurti pasitarnauja autonominis variklio šildytuvas, kuris dar dažnai minimas Vebasto vardu.

Tinka bet kokiai mašinai

Žiemos metu sunkesnių variklių paleidimas gali būti labai komplikuotas. Juolab, dėl to dažniausiai benzininiai bei dyzeliniai varikliai kur kas greičiau dėvisi, o tai galiausiai reiškia papildomas išlaidas. Kadangi salono šildymo sistema veikia tuomet, kai jau yra nuvažiuotas tam tikras atstumas – tai yra ne tik nepatogumas, tačiau ir minimali, tačiau vis tiek žala Jūsų transporto priemonei.  Šaltis mašinoje net gali daryti įtaką eismo saugumui, tad svarbu, kad būtų toks mikroklimatas kelionių metu, kokio reikia kūnui.

Žalingo variklio paleidimo ir tuo pačiu nepatogumo galima išvengti su Vebasto, kuris dažnai vadinamas naujos kartos įrenginiu keičiančiu supratimą apie mikroklimatą automobilyje.

Variklis iš po šaltos nakties…

Šaltos naktys ir sunkūs rytai dažniausiai kankina ne tik vairuotojus, kurie sustingusiomis rankomis sėda prie automobilio vairo, tačiau ir pačias mašinas. Iš po nakties mašinos variklinė alyva yra labai sutirštėjusi. Dėl to paleisti variklį tampa labai sunku. Jeigu pastaroji yra pasenusi – tokiu atveju sutirštėja dar labiau.

Kadangi pačioje pradžioje sunkiai ant reikalingų dalių patekusi alyva skatina dalis dirbti sausai – mechaniniai elementai labai stipriai dyla. Kuo mašina greičiau pradės veikti, tai yra važiuoti – tuo alyva greičiau taps skysta ir jos veikimas pagerės. Taigi, reikia, kad mašina tinkamai įšiltų, kad ji gerai veiktų ir neturėtų neigiamo poveikio savo dalims. O įšilimui reikia laiko.

Dažnai tenka pravažiuoti net 10 km, kol galiausiai ir automobilis, ir pats vairuotojas pajunta malonų mikroklimatą. Vebasto šildytuvai tampa puiki alternatyva, kuri ne tik greičiau sušildo mašiną žmogui, tačiau ir pačiam automobiliui.

Autonominis šildymas – siekiant išvengti sunkesnio auto paleidimo

Pirmiausia visada siūlome automobilį laikyti garaže. Tokiu atveju jis niekada taip stipriai neatšals ir kai reikės užvesti – dažniausiai kliūčių nebus. Taip pat galima rinktis tokius automobilius, kuriuose greta dyzelinio variklio yra įmontuotas ir variklio šildytuvas. Arba galiausiai – siūlome Vebasto, kurie greitai sušildo saloną, mašiną ir alyva tampa skysta – automobilis veikia be jokių trikdžių.

Nors autonominis šildytuvas pirmiausia yra siejamas su komfortu, tačiau reikia nepamiršti, kad jis yra labai svarbus ir pačiai transporto priemonei. Žiemomis ji dėvisi kur kas greičiau, tad svarbu pasirūpinti įrangomis, kurios užtikrina optimalų veikimą.