Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Kėdės, laikrodžiai, sietynai, stalai… Tiesa, kad dažnai susigyvename su nuobodžiais, šiek tiek nuvalkiotais namų interjero aksesuarais ar baldais. Tačiau kartais taip norisi įsigyti ką nors neįprasto, išskirtinio ir atnaujinti truputį atsibodusią namų erdvę. Beje, tikriausiai sutiksite – taip pat gana malonu apstulbinti bei paerzinti svečius sukurta stilinga ir originalia namų aplinka. Tačiau kaip pasisemti paprastų, bet originalių idėjų? Mes jums padėsime!

1. Gaubliai

Įsigyti patogius baldus namams daugumai žmonių yra įprasta. O ir vietų, kur tai galima padaryti, ypač daug, pavyzdžiui, kokybiškų baldų parduotuvės Kaune ar kituose Lietuvos miestuose. Visgi kuriant malonią namų erdvę svarbu ne tik baldai, bet ir bendrą aurą kuriantys įvairūs interjero aksesuarai. Kodėl?

Visų pirma tokie daiktai gali perteikti jūsų pomėgius, gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei mėgstate keliauti (ar norite sukurti tokį įspūdį), krištolo gaublys – puikus pasirinkimas. Antra – toks aksesuaras suteikia elegancijos ir prabangos pojūtį. Taigi, įdėdami gana mažai pastangų, sukursite itin patrauklią namų aplinką.

2. Širmos

Prašmatnios, bet funkcionalios – tokios yra širmos. Jomis be vargo galima atskirti skirtingas namų erdves. Taip pat ši interjero detalė, pastatyta prie lango, natūraliai išsklaido į kambarį patenkančius tiesioginius saulės spindulius ir paverčia juos malonesnius akims. Beje, širmos gali būti ne tik klasikinės vienspalvės, bet ir žaismingos daugiaspalvės ar raštuotos. Taigi, toks aksesuaras yra puikus pasirinkimas namų atgaivinimui ir jaukesnės atmosferos kūrimui.

3. Knygų laikikliai

Mėgstate skaityti knygas ir savo namuose jų turite išties daug? Tuomet kodėl gi to neišnaudojus? Daugelis įpratę knygas laikyti lentynose. Tačiau yra būdų, kaip jas galima paversti išskirtine interjero detale. Tam puikiai tinka knygų laikikliai. Išskirtinių formų aksesuarai atskleis jūsų nepakartojamą stiliaus pojūtį ir kartu pabrėš pomėgį skaityti.

Taigi, vos keli originalaus dizaino daiktai gali atgaivinti nuobodžią namų erdvę. Beje, gana malonu sugrįžti ne tik į jaukius, bet ir stilingus namus. O tai pasiekiama gana lengvai – tereikia nuspręsti, kokią vientisą nuotaiką norima sukurti ir galima pradėti… veikti!