Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Buhalterinės apskaitos programa, taip pat verslo valdymo sistemos ir kita šiuolaikinė programinė įranga yra nepamainoma šiuolaikiškam vidutinio dydžio verslui. Ji siūlo daugybę funkcijų ir įrankių, padedančių valdyti savo finansus. Ji turėtų atitikti jūsų verslo poreikius, kad būtų lengva atlikti įprastas apskaitos užduotis. Tai taip pat turėtų padėti pamatyti bendrą jūsų verslo našumo vaizdą.

Vis dėlto renkantis svarbu neprašauti ir įsigyti įrangą, kuri geriausiai pritaikyta Jums. Pateikiame kelis patarimus ir pavyzdžius, kurie padės išsirinkti sėkmingai ir iš pirmo karto.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti vertinant apskaitos programinę įrangą

Jei jūsų įmonė parduoda daugiau nei kelis produktus, taip pat norėsite, kad verslo valdymo sistemos ir kita programinė įranga stebėtų jūsų atsargas, valdytų pardavėjus ir padėtų jums užsakyti pirkimo. Jei jūsų įmonė teikia paslaugas, norite programos, kuri palengvintų laiko stebėjimą ir apmokestinamų valandų išrašymą.

Kai susiaurinote savo pasirinkimą iki kelių variantų, prisiregistruokite gauti nemokamus bandymus, kad patys įsitikintumėte, ar apskaitos programinė įranga turi reikiamų funkcijų, ar paprasta naudoti ir sutaupo laiko.

Paskambinkite programinės įrangos įmonėms ir įvertinkite jų klientų aptarnavimo kokybę, kad galėtumėte būti tikri, jog gausite reikiamą pagalbą, jei kils problemų dėl programos.

Jeigu domina išties kokybiška buhalterinės apskaitos programa Jūsų verslui, pateikiame sąrašą klausimų, kuriuos reikia užduoti paskambinus, kad padėtume pasirinkti tinkamą jūsų verslui apskaitos programinę įrangą:

  • Ar jūsų buhalterinės apskaitos programa ir verslo valdymo sistemos ar kita programinė įranga tinka mano pramonei?
  • Ar siūlote pritaikytus sprendimus, atitinkančius mano verslo poreikius?
  • Kiek darbuotojų ir klientų gali tilpti jūsų programinė įranga?
  • Kaip jūsų programinė įranga ar verslo valdymo sistema gali padėti laikytis mokesčių įstatymų ir finansinių taisyklių?
  • Kaip kuriamos mano duomenų atsarginės kopijos? Ar galima atkurti prieigą iškart po gedimo?
  • Kokias saugumo priemones taikote, kad mano įmonės ir klientų duomenys būtų saugūs?
  • Kokia bendra įrangos kaina? Ar yra kokių nors sąrankos ar debesies saugojimo mokesčių?
  • Kokio tipo techninę pagalbą ir klientų aptarnavimą teikiate? (Pavyzdžiui, ar paslaugų teikėjas siūlo pageidaujamą susisiekimo formą, pvz., telefonu arba tiesioginiu pokalbiu?)