Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Blakių paieška, kaip mano ar vertinga paslauga? Tai žinoma, tai viena iš paslaugų, kurios, ypač verslo atstovams, suteikia galimybę apsisaugoti nuo informacijos nutekėjimo ar tiesiog apsaugoti ir suteikti savo duomenims apsaugą, nuo pašalinių asmenų. Šiai dienai tai labai paplitusi paslauga, kuria dažniausiai pasinaudoja privatūs asmenys.

Blakių detektoriai ir blakių aptikimo paslaugos. Daug įmonių, kurios siūlo profesionalias blakių aptikimo paslaugas organizacijoms, vyriausybės departamentams ir asmenims visame pasaulyje. Blakių aptikimas, dažnai vadinamas blakių šlavimo arba techninės priežiūros atsakomosiomis priemonėmis (TSCM), yra fizinių ir techninių atsakomųjų priemonių tyrimas, naudojamas siekiant nustatyti neteisėtus elektroninio stebėjimo, klaidų ir pasiklausymo įrenginius.

Įmonės visapusiškos paslaugos apims jūsų patalpų pasiklausymo technologijas ir (arba) tokios atakos įrodymus. Apklausa sudarys radijo spektro paieškas aktyviai perduoti, įskaitant mobiliojo telefono technologijas, tokias kaip 4G, 3G, GSM ir „Wi-Fi“, paslėptas kameras ir kt. Specializuota klaidų aptikimo įranga ieškos paslėptų, miegančių ir pasyvių klausytojų, tokių kaip mikrofonai ir įrašymo įrenginiai. Be to, bus atlikta visa fizinė baldų, įrangos, tuštumų ir pastato konstrukcijos apžiūra. Ar man reikia profesionalios blakių aptikimo paslaugos? Blakių prietaisai yra lengvai prieinami internete ir paprastai yra greičiausias ir paprasčiausias būdas rinkti informaciją apie jūsų verslą. Dalyvaudami blakių aptikimo tarnybose ir reguliariai valydami savo patalpas, galėsite saugiai vykdyti savo kasdienį verslą žinodami, kad jūsų konfidenciali informacija išliks konfidenciali. Jeigu jūs galvojate, kad jums reikalinga tokia paslauga, tad kreipkitės į įmonę,  teikia profesionalias ir diskretiškas blakių aptikimo paslaugas ir turi ilgametę patirtį šioje srityje. Norėdami gauti išsamią informaciją apie blakių aptikimo galimybes, kreipkitės į specialistus, kurie jums suteiks daugiau informacijos apie galimus šio proceso būdus.