Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Žiedą galima perdaryti, tačiau jeigu vadovausimes prietarais, gaminant žiedus iš kitų asmenų, ar šeimos narių papuošalų, galima prisitraukti svetimos šeimos likimą. Tas pats galioja ir tuokiantis su tėvų ar senelių žiedais. Žiedus sau ir nuotakai turėtų pirkti jaunikis- tai simbolizuoja gyvenimo pradžią. Taip pat, labai svarbu iki vestuvių dienos abu žiedus laikyti kartu- kitu atveju galite kartu taip ir nesulaukti vestuvių.

Iš kokios aukso rūšies gaminami vestuviniai žiedai?

Vestuviniai žiedai gali būti gaminami i vienos ar kelių aukso rūšių: raudono, geltono ir balto, taip pat sidabro. Gali būti raižyti arba puošti vienu ar daugiau brangakmeniu: deimantais ir briliantais, kurie simbolizuoja amžiną meilę, smaragdais simbolizuoja džiaugsmą ir vaisingumą, rubinais simbolizuoja širdį, safyrais- tyrumą bei dangų ir kt. Gali būti vientisi arba sunerti iš kelių dalių. Matiniai arba blizgūs.

Kokio modelio galima pasigaminti žiedus?

Galima pasigaminti pačius  įvairiausius žiedus, verta pagalvoti ir įvertinti  pasirinkimą. Rinkitės  jums  tinkamiausius, patogius, tačiau ne per daug ekstravagantiškus žiedus. Modernūs, unikalaus dizaino žiedai bus išskkirtiniai, tačiau matysis visi laikui bėgant atsiradę įbrežimai, nublanks raižytas paviršius, o praėjus keliems metams modernus dizainas gali pabosti. Tuo tarpu klasikinius žiedus lengviau derinti su kitais nešiojamais žiedais, jie visada lieka madingi.

Nuo ko priklauso vestuvinio žiedo gamybos kaina?

Vestuvinių žiedų gamybos kaina priklauso nuo gaminio medžiagos, dydžio, modelio. Vestuviniai žiedai pigiau atseina, kai yra lygūs, be brangakmenių, be graviravimo. Kadangi vestvinis žiedas po vestuvių taps jūsų nuolatiniu papuošalu, rekomenduojama graviravimo paslauga. Galite patys susikurti žodžius, kurie malonins širdį visą gyvenimą, primins įsimintinas akimirkas. Šie vestuviniai žiedai kaina ne, itin išsiskiria, bet užtat turi didelę išliekamąją vertę ne tik pačiai porai, bet ir ateinančioms kartoms. Jūsų šeimos istorijos akimirką. Vestuvinių žiedų, auskarų, talismanų, pakabukų, apyrankių, žiedų su brangakmeniais gamyba gali būti vykdoma pagal užsakovo individualius užsakymus.