Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Kiekvienais metais interjero specialistai stebi besikeičiančias tendencijas. Kaip ir mados namai, taip į interjero profesionalai, kasmet pristato naujas tendencijas, kurios populiarėja ir yra geras pasirinkimas, kuriant įvairias namų erdvės. Vonios kambarys – ne išimtis. Netgi priešingai. Vonios kambario interjerui specialistai skiria daug dėmesio.  Tad jeigu galvojate apie tai, ką pasirinkti, kad Jūsų vonios baldai atitiktų šių laikų madas,  verta pasidomėti, kokios tendencijos buvo pristatytos 2020 metams.

Gamtos medžiagiškumas

Jau kuris laikas visas pasaulis vis labiau gręžiasi į gamtą. Pastaruoju metu visame pasaulyje sparčiai populiarėja ekologinės idėjos, žmonės gamtos puoselėjimu užsiima vis aktyviau. Tad šiuos nuostatos neaplenkia ir vonios kambario. Naujausios tendencijos diktuoja sprendimus, kurie ir vonioje mus priartina prie gamtos. Tad populiarėja vonios baldai iš ekologiškų ir ilgaamžių medžiagų. Taip pat vis dažniau voniose sutinkami medžio masyvo elementai, gyvi augalai ir kitos aliuzijos į natūralią gamtą.

Spalvų gama

Jau ne pirmi metai, kaip specialistai stebi juodos spalvos kilimą. Tai reiškia, ka duoda vėl grįžta į mūsų interjerus, tai reiškia, kad į į vonios kambarį. Pastaraisiais metais madinga vonioje įrengti juodos spalvos sienas, elementus, masyvius juodus rėmus, žaidžiant su šviesos šaltiniais. Tai – šiuolaikiškumo ir prabangos ženklas. Įdomiausia, kad juodi elementai puikiai tinka prie natūralių medžiagų, tokių kaip medžio.

Tiems, kas nori rinktis nuosaikesnį spalvų variantą, šiais metais reikėtų išbandyti mėlynos ir žalios spalvos derinius. Jei – ypač madingi. Greičiausiai todėl, jog švelnūs jų atspalviai taip pat primena natūralią gamtą. Pasirinkus tinkamus elementus ar ornamentus ant sienų, galima sukuti žydinčios pievos imitaciją.

Daugiau laiko ir erdvės sau

Šiuolaikiniam žmogui vonios kambarys tampa vis svarbesnis. Tai vieta, kurioje atsipalaiduojame, ilsimės ir praleidžiame nemažai laiko. Be to, daugelis žmonių čia rūpinasi savo grožiu, atlikdami įvairias procedūras. Todėl vonios baldai turi  tarnauti tam, kad vonia būtų ne tik jauki, bet ir funkcionali. Šiemet voniose vis dažniau pasirenkami sprendimai, kurie nukreipti į dar didesnį žmogaus poilsį vonioje. Labai sparčiai populiarėja dideli dušai. Anksčiau buvo įprasta, kad vonios kambaryje statomas standartinių išmatavimų dušas, o šalia dar gali tilpti ir vonia. Šiandien net ir mažose voniose pasirenkamas platus dušas su daugiau funkcijų, kurį patogu naudoti.

Taip pat voniose atsiranda vis daugiau vietos spa procedūroms. Tad šiemet labai populiaru rinktis įvairius prietaisus masažams, kitoms atpalaidavimo priemonėmis. Tai  puikus metas vonioje įrengti masažinę vonią.