Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Greitai surenkamų tentinių angarų ir sandėlių rinka kiekvienais metais auga vis sparčiau. Ir tai iš tiesų turi aiškų pagrindą, įvertinus visus tokių statinių privalumus. Suprantama, kad tentinių angarų projektavimas iš esmės skiriasi nuo pastatų iš tradicinių statybinių medžiagų. Kiekvienos statybos pagrindas – architektų paruoštas projektas, kuris priklauso nuo užsakovo pageidavimų, ir privalantis atitikti visiems statybų reikalavimams. Tentinis angaras savo ruožtu – tai lengvas, greitai surenkamas statinys, kurį galima statyti net ir vietose, kur yra sudėtingas gruntas. Tokios konstrukcijos tampa tikru išsigelbėjimu pramoniniuose ir komerciniuose rajonuose, kur būna sudėtinga gauti leidimus papildomoms statyboms, arba tradicinių pastatų atsiradimas yra apsunkintas vietos trūkumu.

Angaras – tai specialus, greitai surenkamas statinys, sukuriamas, naudojant karkasines technologijas. Jų projektavimas apima įvairias formas ir techninius medžiagų, iš kurių jie yra kuriami, rodiklius. Šių statinių naudojimas yra labai platus. Juose galima įrenginėti laikinas sandėliavimo patalpas, dirbtuves, gyvulių ūkius, garažus ir netgi komercinius objektus. Jų universalumas ir yra viena iš pagrindinių populiarumo priežasčių.

Angarai pagrindę yra skirstomi į grupes pagal jų formą ir konstrukcijų ypatumus. Vieni labiausias paplitusių yra arkiniai angarai, bet pasitaiko taip pat konstrukcijos su lygiomis sienomis bei tentiniai sprendimai. Projektuojant angarus, nereikėtų pamiršti apie maksimalų žemė sklypo išnaudojimą. Norint išvengti nepageidaujamų klaidų, šį darbą geraisiais pavesti atlikti specialistams, kurie paruoš tinkamą, ir visas turimas sąlygas atitinkantį projektą. Pats procesas dažniausiai apima tokius etapus: koncepto sukūrimas, vizualinis projektavimas, techninio projekto paruošimas, dokumentacijos paruošimas, projektinių ir statybos darbų organizavimas, objekto pridavimas ir garantinis aptarnavimas. Užsakius tentinį angarą savo sklype, galima tikėtis greitai surenkamo statinio, su ilgu tarnavimo laiku ir atitinkančio kokybės reikalavimu, bei visiškai tenkinantį turimą poreikį.