Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Nors laikantis kokios nors madingos dietos per savaitę numesti apie 4,5 kg, tai gali atrodyti viliojantis variantas, tačiau realybė yra ta, kad tokio tipo svorio metimas dažnai yra nesveikas ir netvarus. Tikrasis saugaus ir sėkmingo svorio metimo raktas yra sveiko gyvenimo būdo, tinkančio jūsų individualiems poreikiams, išlaikymas visą gyvenimą.

Todėl štai čia keletas įpročių, kuriuos galite pradėti formuoti jau dabar ir mėgautis lėtais, tačiau užtikrintais rezultatais.

Valgykite pilnavertį  maistą

Stebėti, ką tiksliai valgote, yra puikus būdas pasveikti.

Valgydami pilnavertį maistą, užtikrinsite, kad kūną maitinsite natūraliu, maistinių medžiagų turinčiu maistu. Jei produktas turi daug ingredientų, kurie jums nėra žinomi, greičiausiai tai nėra pats sveikiausias pasirinkimas.

Raskite palaikymą

Jei kyla sunkumų laikantis treniruočių ar sveikos mitybos plano, pakvieskite draugą prisijungti ir tai padės jums išlaikyti kelią link savo tikslo.

Tyrimai rodo, kad žmonės, svorė mesdami su draugu, dažniau laikosi svorio metimo ir mankštos programų. Jie taip pat linkę numesti daugiau svorio nei tie, kurie tai daro vieni.

Be to, draugas ar šeimos narys, turintys tuos pačius sveikatos ir sveikatingumo tikslus, gali padėti išlikti motyvuotiems tuo pačiu metu linksminantis.

Neatimkite malonumo iš savęs

Pasakyti sau, kad niekada nebeturėsite savo mėgstamo maisto, yra ne tik nerealu, bet tai taip pat gali sukelti nesėkmę. „Apvogdami“ save, norėsite daugiau uždrausto maisto, o galiausiai užtruksite, kol numesite svorio.

Galimybė pasimėgauti mažu naminio deserto gabalėliu ar pasimėgauti mėgstamu šventiniu patiekalu yra sveiko santykio su maistu dalis.

Būkite realistai

Palyginti save su modeliais žurnaluose ar įžymybėmis per televiziją yra ne tik nerealu – tai gali būti ir nesveika. Nors sveikas sektinas pavyzdys gali būti puikus būdas išlaikyti motyvaciją, pernelyg kritiškas požiūris į save gali jus suerzinti ir sukelti nesveiką elgesį.

Pabandykite susitelkti ties savijauta, o ne į tai, kaip atrodote. Jūsų pagrindinė motyvacija turėtų būti tapti laimingesniu, tvirtesniu ir sveikesniu žmogumi.

Daugiau daržovių

Daržovės yra dosnios skaidulomis ir maistinėmis medžiagomis, kurių trokšta kūnas. Dar daugiau, padidinus suvartojamų daržovių kiekį, galite numesti svorio.

Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad paprasčiausiai suvalgius salotas prieš valgį galite jaustis sotūs, todėl valgysite mažiau.

Be to, daržovių pildymas visą dieną gali padėti išlaikyti sveiką svorį ir gali sumažinti riziką susirgti lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies ligos ir diabetas.