Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Sužadėtuvės yra viena gražiausių gyvenimo dienų. Tai metas, kai vyras savo moteriai parodo, kad ji jam yra labai svarbi ir nori su ja praleisti visą gyvenimą. Natūralu, jog šią nuostabią dieną norisi mylimai moteriai įteikti tokį žiedą, kuris ne tik atrodyti gražiai, tačiau ir būtų asmeniškas, jautrus, skolingas.

Renkantis sužadėtuvių žiedus – reikia įvertinti daug smulkmenų. Žemiau pateiksime esminius aspektus, kuriems reikia skirti kuo daugiau dėmesio.

1.                   Biudžetas

Kad ir kokio papuošalo ieškote – visada labai naudinga apibrėžti biudžetą. Tai pagreitins paieškas, kadangi galėsite apžiūrėti tik tuos pasiūlymus, kurie atitinka Jūsų galimybes. O sužadėtuvių žiedų kainos yra labai įvairios. nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų.

2.                   Dydis

Žinoma, svarbu, kad žiedas tiktų būsimai jaunajai. Visada geriausia paimti jos kitą žiedą, jį išmatuoti ir tiksliai žinosite – kokios dydžio meilės simbolis bus reikalingas. Jau geriau nupirkti per didelį, nei per mažą. Sumažinti yra paprasčiau ir pigiau nei išdidinti.

3.                   Medžiaga

Auksas yra laikomas klasika, kuri ne tik niekada neišeina iš mados, tačiau džiugina ilgaamžiškumu. Tiesa, geltonas auksas dažnai siejamas su brandesniu amžiumi, tad jeigu moteris yra jaunesnė ir jai norisi padovanoti tokį žiedą, kuris taip pat atrodys jaunatviškai – visada geras pasirinkimas yra baltas auksas.

4.                   Akmenukas

Ar reikia ant žiedo kokio nors akmenuko? Tai yra skonio reikalas. Pasiūla rinkoje yra labai plati, tad rinkitės pagal asmeninius poreikius. Nuo brilianto iki dirbtinio akmens, kuris taip pat gražiai atrodo, tačiau mažina kainą.

5.                   Stilius

Klasikinis ar modernus, kuris atrodo neįprastai. Jeigu pažįstate savo moterį, žinoma, nebus sunku rasti žiedą, kuris geriausiai atspindi jos požiūrį į gyvenimą.

6.                   Juvelyro darbas ar masinės gamybos žiedas?

Ne ką mažiau svarbu įvertinti, ar jums labiausiai tinka masinės gamybos žiedai, kurie dažniausiai yra pigesni, ar juvelyro, rankų darbas skirtas konkrečiai Jums ir kurtas pagal Jūsų poreikius.

Renkantis ir lyginant siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Tokiu atveju, esame tikri, kad rasite žiedą, kuris tobulai tiks ir patiks būsimai nuotakai. El. parduotuvėje fashiongold.lt galite rasti labai originalių sužadėtuvių ir vestuvių žiedų bei kitų juvelyrinių dirbinių, išsiskiriančių savo išvaizda kokybe ir verte.