Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Neseniai baigusi savo antrojo albumo įrašus, viena smagiausių Lietuvos grupių „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato naują dainą „Indai“. Šiame kūrinyje muzikantai daro tai, ką moka geriausiai – dovanoja smagią nuotaiką, tačiau pro kasdieninį indų tarškėjimą taip pat kviečia išgirsti ir apie tarp mūsų esančias problemas.

grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ albumas
grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ debiutinio albumo viršelis (dizaineris Donatas Gvildys)

„Tai – daina iš pokalbių su atsitiktiniais žmonėmis, pažįstamais, bendradarbiais. Šiais laikais visi labai greitai nusistatome išankstinę nuomonę ir pradedame bijoti to, ko net nepažįstame, nesame patyrę. Kaip maži vaikai, kurie nemėgsta to, ko nėra net ragavę“, – „Indų“ istoriją pristato grupės vokalistas Martynas Enčius.

Socialines aktualijas per „kašpirovskišką“ prizmę nagrinėjanti grupė teigia, jog „Indų“ situacija pažįstama ir studentui, ir senjorui, o joje apdainuota istorija gimė ne kur kitur, o… virtuvėje! „Tikriausiai visi esame patekę į situaciją, kai ten vyksta tokie rimti reikalai, kad belieka sakyti tik „O šalai malai!“, – sako Martynas Enčius.

„Indai” – antrasis kūrinys iš netrukus pasirodysiančio grupės albumo „Problematika”, kurio pirmasis singlas „Tu mano vasara” šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose buvo nominuotas tapti vienu grojamiausių portalo „Pakartot.lt“ kūrinių.

Dar viena džiugi metų pradžios naujiena – savo antrąjį albumą „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kovo pabaigoje pristatys Taline kasmet vykstančiame muzikos festivalyje-konferencijoje „Tallinn Music Week“. Dalyvauti šiame renginyje grupė buvo atrinkta iš beveik pusantro tūkstančio norinčiųjų.

Tačiau grupės klausytojai visą albumą galės išgirsti gerokai anksčiau – nuo vasario 17 dienos, o singlo „Indai“ jau dabar galima klausytis visuose interneto grotuvuose („Spotify“, „Deezer“, „Pakartot“) arba įsigyti muzikos parduotuvėse. Dar vasario mėnesį grupė pristatys ir šiai dainai nufilmuotą vaizdo klipą.