Trečiadienis , balandžio 24 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Nuosavo namo statyba. Pirmieji žingsniai

Nuosavo namo statyba. Pirmieji žingsniai

namo statybaNet ir ne pačiam statantis namus, o kreipiantis į profesionalus, kurie visus darbus atliks už jus – daugelis žmonių puikiai įsivaizduoja, kaip turėtų atrodyti jų namas. Žinoma, kai kreipiatės į profesionalus, tuo pačiu galite nuspėti ko ir galima tikėtis, kadangi skirtingos įmonės orientuojasi skirtingų namų statyboje. Namo statyba juk ir prasideda nuo idėjos. Šiuo metu dažniausiai statomi karkasiniai namai, kurie sulaukia itin daug dėmesio, kadangi yra pigi, tačiau tuo pačiu gana tvirti.

Kiek pinigų galiu skirti namo statybai?

Namo statyba su visu savo biudžetu gali labai skirtis, tad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius turėtų statyti tokius namus, kurie jam tinka labiausiai ir geriausiai atitinka biudžeto galimybes. Dažniausiai turint nuosavą sklypą namo statyba už vieną kvadratinį metrą kainuoja iki 1 000 eurų, tačiau kaip jau minėjome – skirtingos įmonės paslaugas teikia skirtingomis kainomis. Svarbiausia yra investuoti į kokybę, kadangi namai yra tas statinys, kuris pastatymas visam likusiam gyvenimui. Taigi, jis turi būti tvirtas, skoningas ir ilgaamžis.

Verta paminėti, kad aukšto energetinio efektyvumo karkasiniai namai šiuo metu Lietuvoje yra itin populiarūs. Žmonės džiaugiasi, kad investicija nėra didelė, tačiau gaunami ekologiški namai, kurie tarnauja ilgus šimtmečius. B klasės marmuriniai namai tam tikra prasme tapo atgyvena, kadangi jų išlaikymas yra gana brangus. Visada verta apgalvoti vienu žingsniu į priekį ir rinktis pigiai išlaikomus namus.

Visada galima nustatyti preliminarią pinigų sumą ir kreiptis į profesionalus, kurie yra pasiruošę padėti Jums padėti susikurti svajonių namus.

Juk biudžetas dažniausiai nulemia namų kokybę.

Projektavimo darbai

Namo statyba prasideda nuo kokybiško projekto, kurį būtina palikti savo srities profesionalams. Paprasčiausiai šiais laikais bandant sutaupyti kuo daugiau pinigų – dažnai pasirenkami nestandartiniai namų projektai. Pačiam juos nusipiešti yra per daug sunku, o internete viešai prieinami pasiūlymai paprasčiausiai netinka. Tokiu atveju svarbu pasisamdyti profesionalą, kuris yra pasiruošęs sukurti tokį projektą, kuris pilnai atitiktų Jūsų poreikius.

Dažniausiai kai tiksliai žinote, kokia namo statyba Jūsų laukia ir projektas jau yra nupieštas – kur kas paprasčiau apsiskaičiuoti namo kaina ir įvertinti savo galimybes.

Rangovo samdymas

Kai projektas jau yra žinomas – galiausiai reikia ieškoti asmenų, kurie pagaliau užsiims Jūsų namų statyba. Net jeigu ir šiek tiek nusimanote statybos sektoriuje, tačiau darbus, visgi, siūlome palikti specialistams, kurie dirba šioje sferoje ir puikiai žino kaip galima pastatyti puikius namus, kurie tarnautų ilgus dešimtmečius.

Ieškodami rangovo palyginkite kuo daugiau variantų, kad atrastas geriausiai tiktų. Jeigu reikalinga karkasinio namo statyba – tokiu atveju rekomenduojame samdyti specialistus, kurie būtent ir orientuojasi šiame statybų sektoriuje.

  • Kokios bus paslaugų kainos.

  • Kokios srities profesionalai dirba komandoje.

  • Apžiūrėkite įmonės anksčiau atliktus darbus.

  • Susipažinkite su atsiliepimais, kurie yra apipinti šios įmonės.

Svarbiausia, kad šiais laikais namo statyba nėra tokia didelė kaip galima pagalvoti. Paprasčiausiai daugelis žmonių tiki mitais, kad pasistatyti namą yra labai brangu. Tačiau jeigu tai Jūsų svajonė – pirmyn.

Taip pat skaitykite

kombnezonai

Perku kombinezoną internetu: ką reikėtų žinoti?

Jei jūsų spintoje karaliauja ne tik mažos juodos suknelės, rožiniai megztinukai bei aukštakulniai, tačiau ir ...