Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Santykių ekspertai išskiria 5 pagrindines meilės kalbas, viena iš jų yra dovanų gavimas. Norint nustebinti mylimąją dovanomis, nepakanka tik šią nupirkti – dovana turėtų būti prasminga. Tik tinkamai supratę šią meilės kalbą, galėsite pradžiuginti partnerę, kuri jausis itin mylima. Tad toliau atsakysime į klausimą, ką svarbu žinoti apie šią meilės kalbą.

Dovanų gavimas

Anot santykių ekspertų, dovanos – viena lengviausiai išmokstamų meilės kalbų. Žmogui, kurio pagrindinė meilės kalba yra dovanos, mažai rūpės jų kaina. Čia svarbiausia pastangos, juk dovanas galima ne tik pirkti, bet ir rasti ar pagaminti. Visgi, ne visi moka išrinkti, įteikti dovanas, todėl svarbu kalbėti ir klausti partnerės, kas ją labiausiai pradžiugintų.

Norėdami išrinkti tinkamiausią dovaną mylimajai, sudarykite sąrašą dovanų, kurias gavusi ji džiaugėsi. Šis sąrašas pasufleruos, kokio tipo dovanos ją nudžiugintų. Žinoma, jeigu sunku sudaryti sąrašą, kreipkitės pagalbos į artimuosius, draugus arba pasikalbėkite su mylimąja. Tik ji geriausiai žino, kokios staigmenos jai labiausiai patinka.

Kelios dovanų idėjos

Norint nustebinti mylimąją dovana, svarbiausia nelaukti specialios progos. Be progos įteiktos gėlės, atvirukas ar kita sentimentali dovana pradžiugins labiau nei gėlės, įteiktos per Valentino dieną. Įteikdami dovanas be progos, ne tik išreikšite meilę, bet ir maloniai nustebinsite. Spontaniški ir mieli sprendimai dar niekad nepakenkė santykiams. Kelios dovanų idėjos:

  • pramogos dviese;
  • įvairios atpalaiduojančios procedūros;
  • sentimentalūs daiktai;
  • erotinės prekės.

Jeigu mylimosios meilės kalba yra dovanos, o mylimojo – fiziniai prisilietimai, erotinės prekės gali pradžiuginti abu. Tai gali būti tiek intymūs žaisliukai, tiek seksualūs apatiniai moterims. Sukurkite romantišką atmosferą – uždekite žvakes, paleiskite lėtos muzikos ir įteikite gražiai supakuotas intymias dovanas. Tokiu būdu ne tik pradžiuginsite mylimąją, bet ir pakurstysite aistrą santykiuose.

Be to, jeigu partnerė mėgsta išbandyti vis naujas pramogas, įteikite jai degustacijos, pasivažinėjimo kartingais, šaudymo ar šokių dovanų kuponą. Svarbiausia atsižvelgti į jos charakterį ir hobius. Taip pat galite priskinti lauko gėlių, parašyti laišką ar nupirkti mėgstamiausią desertą.

Taigi, išmokti tinkamai „kalbėti“ meilės kalbomis gali kiekvienas. Čia svarbiausia – noras ir pastangos. Tinkamai išreikšdami meilę, kursite darnius ir harmoningus santykius. Moteris, gaudama netikėtas dovanas – kad ir mažiausias smulkmenas – jausis mylima, nustebinta, apgaubta jaukiu dėmesiu. Jei norite, kad staigmenos išties parodytų išskirtinį dėmesį, būtinai atsižvelkite į mylimosios charakterį ir pomėgius.