Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

nagai

Kalbant apie manikiūro ir pedikiūro skirtumus akivaizdžiausias yra kūno vieta, kurioje jie atliekami – visi žino, kad manikiūras skirtas rankoms, o pedikiūras – kojoms. Be to, manikiūras ir pedikiūras turi daug bendrumų. Abiejų proedūrų metu nagams yra suteikiama norima forma, jie yra nulakuojami, padaromas masažas. Be to, abi procedūros atpalaiduoja, suteikia nagams, rankoms ir kojoms geresnę išvaizdą.

Manikiūras yra pradedamas nuo rankų dezinfekavimo, kuriam yra naudojamos specialios priemonės. Tuomet sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama forma. Prieš įdedant rankas į vonelę, nagų odelės yra patepamos odelių minkštintoju, tam, kad jas būtų kuo lengviau pašalinti. Į vonelę dažniausiai yra pilama šalto vandens ir įberiama druskos. Nustumdžius ir nukarpius odeles, jos yra pamaitinamos aliejumi. Galiausiai į rankas yra įmasažuojamas rankų kremas, nago plokštelė yra nulakuojam. Atliekant pedikiūrą, eiga išlieka tokia pati.

Dauguma žmonių šias procedūras patiki specialistams, kuriuos galima sutikti kone kiekviename grožio salone, o kai kurie iš jų turi net atskirus savo kabinetus. Specialistai atidžiai seka įvairias naujoves, tendencijas ir nuolat ieško būdų, kaip nustebinti savo klientus. Jų pagrindinis tikslas yra – klientams pasiūlyti kuo kokybiškesnes bei techniškai pranašesnes procedūras, užtikrinti procedūrų saugumą. Tam įtakos turi ne tik specialisto profesinė kvalifikacija, bet ir dabui naudojama įranga bei priemonės. Nuo priemonių labai priklausys rezultatas, o taip pat ir jo išsilaikymas. Jei planuojate manikiūro ar pedikiūro procedūras atlikti patys, namuose ir turite visą reikiamą įrangą, šiuo metu ypač labai populiariam geliniam lakavimui, specialistai rekomenduoja pasirinkti ir jau išbandytas, kokybiškas priemones: https://www.groziui.lt/uv-lakai Gelinis lakavimas ypač patogu nuolat skubančioms ir užsiemusioms moterims, kurios visada nori turėti sutvarkytus ir gražius nagus.