Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

MTD kompanijos ženklas pažįstamas daugumai sodininkų ir daržininkų. Šios, daugiau nei prieš 50 metų įkurtos Amerikos įmonės produkcija jau užsitarnavusi gerą vardą ir Lietuvoje. Dažniausiai tautiečiai naudoja šio gamintojo žoliapjoves, kultivatorius, vejos traktoriukus ir šakų smulkintuvus. Tačiau, kad ir kokia patikima ir kokybiška yra technika, ji ne amžina. Tad sugedus ar atėjus laikui pakeisti kurią nors dalį, pradedame galvoti, kaip greitai įsigyti naują detalę. Mes palengvinsime šią užduotį ir patarsime kur parduodamos originalios mtd dalys.

Internetinės parduotuvės

Dauguma internetinių parduotuvių, prekiaujančių sodo ir daržo technika bei jos dalimis, savo asortimente turi ir MTD gamintojo detalių. Ieškant reikiamos detalės labai patogu pasinaudoti paieškos filtrais. Į paieškos laukelį įrašius  „mtd dalys“ jums bus rodomos būtent šio gamintojo prekės. Kaip ir perkant bet kurias kitas prekes, sodo technikos detalių pirkimas internetu patrauklus tuo, kad  sutaupoma daug laiko, reikiama prekė įsigyjama neišeinant iš namų ir pristatoma tiesiai į namus.

Fizinės parduotuvės

Nors sodo ir daržo technikos dalimis prekiaujančių parduotuvių nėra labai daug, tačiau jų tarpe tikrai galima rasti ir MTD dalių turinčias fizines parduotuves. Žinoma, tam turėsite skirti laiko ir pasidairyti ne vienoje parduotuvėje, kol rasite būtent tai, ko jums reikia. Šio apsipirkimo privalumas yra tas, kad įsigytos mtd dalys iš karto atsidurs jūsų rankose. Tačiau palyginus su internetinėmis parduotuvėmis, kurios prekes pristato per 1 –  2 dienas, prekės gavimo laiko skirtumas ne toks jau ir reikšmingas.

Turgus

MTD dalių ne taip ir retai ieškoma didžiųjų miestų ar miestelių turguose. Taip, čia taip pat galima įsigyti reikiamą detalę ir galbūt netgi sutaupyti. Juk turgus – tai derybų vieta. Tačiau čia slypi ir rizika įsigyti nekokybišką ar ne originalią dalį. Pardavėjai, prekiaujantys turguje ar kitose lauko prekyvietė nevengia nekokybiškų kopijų ir per daug apie prekes nenusimanančiam pirkėjui gali jas įsiūlyti vietoje originalios detalės.

Apibendrinant galima sakyti, kad patikimiausias ir patogiausias būdas įsigyti sodo technikos dalis yra internetinės parduotuvės. Pirkdami jose visuomet gausite kokybišką prekę negaišdami laiko važinėjimui po fizines parduotuves. Na, o iškilus klausimams, net neišėję iš namų galite pasikonsultuoti su internetinės parduotuvės specialistais.