Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Žiema ragina ieškoti šiltų rūbų, rūpintis namų jaukumu ir, žinoma, nepamiršti automobilio. Kokybiškos žieminės padangos yra būtinos jūsų saugumui ir tinkamai automobilio eksploatacijai. Jei nusprendėte ieškoti naujų padangų, galime užtikrinti, kad rinktis tikrai turėsite iš ko. Svarbiausia – nepasimesti gana gausioje padangų pasiūloje ir išsirinkti jūsų poreikius ir techninius transporto priemonės duomenis atitinkančias padangas.

Žinomas padangų gamintojas

Svarbiausia, ką turite žinoti, jei nusprendėte pirkti naujas padangas, yra tai, kad turite ieškoti kokybės. O čia taisyklės yra gan paprastos ir aiškios. Kokybę gali užtikrinti žinomas ir rinkoje palankiai vertinamas gamintojas. Visų pirma, su žinomo vardo padangomis atliekami įvairūs bandymai, kurie padeda užtikrinti padangų eksploataciją ir galimybę prisitaikyti net prie sudėtingiausių vairavimo sąlygų. Be to, garsūs gamintojai gali suteikti ilgametę kokybės garantiją. Tuo tarpu nežinomo vardo gamintojai paprastai neinvestuoja į brangias padangų medžiagas ar patikimus kokybės bandymus, todėl jūs rizikuojate įsigyti produktą, kuriuo nebūsite patenkinti. Kitaip sakant, galbūt ir sutaupysite, vertindami pradinę padangų kainą, tačiau laikui bėgant prastos kokybės padangos pareikalaus dvigubai didesnių išlaidų, nes kenks tiek automobilio eksploatacijai, tiek pareikalaus itin greitų keitimo darbų.

Patikimas padangų pardavėjas

Ieškodami naujų žieminių padangų, turite objektyviai įvertinti ir pardavėją. Įmonė prekiaujanti padangomis turi užtikrinti ne tik plačią padangų pasiūlą, bet ir pasiūlyti sprendimus, tinkančius būtent jums. T. y. padangos gali skirtis priklausomai nuo jūsų vairavimo įpročių, vairavimo sąlygų ir automobilio techninių duomenų. Patikimas pardavėjas turi prisitaikyti prie jūsų poreikių ir pasiūlyti įvairius padangų variantus. Rekomenduojame rinktis pardavėją, kuris gali ne tik konsultuoti, bet ir teikia papildomas paslaugas, pvz., atlieka padangų montavimą, ratų balansavimą ir pan. Svarbu įvertinti ir pardavėjo patirtį rinkoje – pasidomėkite, ar pardavėjas siūlo originalius gaminius, ar gali suteikti visas kokybės garantijas, ar teikia padangų pristatymo paslaugas ir pan. Verta pasidomėti ir buvusių pirkėjų atsiliepimais – taip būsite tikri, kad bendraujate su kompetentingu savo srities ekspertu.