Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

miegas

Geras miegas ir puiki patalynė iš TavoSapnas.lt

Geras miegas – žodžiai, kurie ne visada realizuojami. Miegas – biologinė būsena, viena iš rutinos dalių, kelios poilsio valandos. Tačiau kodėl tam tikri biologiniai dalykai vyksta taip įprastai (pavyzdžiui, šešiasdešimtmetis žiūri į savo nuotraukas, kai buvo keturiasdešimties, ir mato aiškų skirtumą), o normaliai išsimiegoti ne visada pavyksta?

Neišsimiegojimo priežastys įvairiopos. Kaip vieną dažnesnių vertėtų paminėti reikalų, rūpesčių gausą. Ištisas savaites užmigdavote greitai ir miegodavote puikiai? O štai dabar susikaupė tiek darbų, kad nežinote, kaip viską spėti, ir sunkiai sudedate bluostą? Esate rašytojas ir iš nuovargio parašėte „karta giveno karalius dydeleja karalistėja“? Tuomet tiesiog būtina pakalbėti apie miegą.

Kaip jau užsiminta, reikalų daugumas gali turėti įtakos poilsiui. Paradoksas: reikalų mažumas irgi gali turėti įtakos. T. y. nepavargus ir miegas nesiruošia ateiti. Kaip ir visur, taip ir čia svarbus aukso vidurys. Darbas darbą veja? Gali būti sunku užmigti. O jei visą dieną bimbinėta? Tai irgi ne pats tinkamiausias scenarijus.

Tačiau, kad ir kokia būtų jūsų dienotvarkė, derėtų pasirūpinti tinkama patalyne. Jeigu kaip tik dabar jos ieškote, tikslinga išsirinkti ką nors iš TavoSapnas.lt siūlomų produktų. Čia rasite tai, kas padės ne tik sukurti jaukumą miegamajame, bet ir leis saldžiai išsimiegoti. Kad ir kokia savaitės diena (šiokiadienis ar savaitgalis), su kokybiška patalyne nakties poilsis gali būti tikrai malonus.

Dargi nesvetimos šios sąvokos: miego kokybė bei… interjeras! Tikriausiai žinote, kad egzistuoja toks dalykas kaip spalvų psichologija. Balta asocijuojasi su švara, su tyrumu. Mėlyna – ne tik lojalumas, bet ir harmonija. Apie geltoną, raudoną galbūt girdėjote kalbant iš maisto perspektyvos. Juk patraukliai atrodo raudonas paprikos griežinėlis ar geltona kriaušė… Bet miegamajame svarbiausia ne apetitas, tiesa? Statant ar remontuojant būstą atsižvelgiama, kad miegamasis būtų kaip harmonijos oazė.

O ar kada pagalvojote, jog dar labiau papildyti harmoniją padeda stilinga lovatiesė? Neįtikėtina, kiek jų siūloma parduotuvėje TavoSapnas.lt: lovatiesės vaikams, 140 x 220 cm, 170 x 210 cm, 180 x 260 cm, 200 x 220 cm, 220 x 240 cm, 240 x 240 cm, 240 x 260 cm, 250 x 270 cm. Tai bent!

Skiriasi ne tik išmatavimai, bet ir dizainas. Jis gali būti subtilus, įmantrus… Vienu žodžiu apibūdinant, nuostabus. Todėl dailaus interjero kūrimas – ne utopija. Tai nėra tik skambi ir nuo realybės nutolusi frazė. Priešingai! Tai yra realybę kuo puikiausiai atitinkanti ir netgi reprezentuojanti frazė. O kai patinkantis interjeras suderinamas su komfortiška patalyne…

Baigiant straipsnį reikia pasakyti, jog ne viskas į materialumą remiasi… Kitaip tariant, nebūtinas prašmatnumas, kad pavyktų išsimiegoti. Vis dėlto mąstant apie miegamojo kambario interjero subtilybes nepraleidžiama negirdomis nei spalvų reikšmės, nei lovos patogumo. Bet visas patogumas – tik su liaupsių verta patalyne. Su patalyne, kurioje išsimiegojus pabundama žvaliai. Su patalyne, tampančia komforto ir šypsenos sinonimu.

Atsakymai į klausimus

Vasarą karšta, žiemą šalta. Viena lova platesnė, kita siauresnė. Vienokie patalynės užvalkalai atrodo gražiai, o kiti nelabai patinka. Kamuoja daug klausimų? Jų sąrašas vis ilgėja ir ilgėja? Radote patalynę, kuri, rodos, verta dėmesio, bet kyla neaiškumų? Nieko tokio, tereikia profesionalios konsultacijos. Ir, žinoma, plataus pasirinkimo, kurį rasite www adresu TavoSapnas.lt.