Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Jei galvojate apie plaukimą baidarėmis, kreipkitės į baidarių nuomotojus. Ilgametę patirtį turinti baidarių nuomos įmonė pasiūlys itin plačią maršrutų pasiūlą, aukštos kokybės baidares ir malonų aptarnavimą bet kokioje situacijoje. Nesvarbu, ar turite klausimų apie patį maršrutą, apie nakvynės vietą ar baidarių valdymą, baidarių nuomotojai išspręs bet kokias problemas ir atsakys į visus jūsų klausimus. Įmonė, orientuota į baidarių nuomą, siekia atitikti individualius keliautojų poreikius ir pranokti savo konkurentus, todėl tai itin praktiškas sprendimas žmonėms, ieškantiems optimalaus kainos, kokybės ir aptarnavimo santykio.

Baidarių nuomos įmonės ir atskirų verslininkų pasiūlymai

Žinoma, negalima teigti, kad pavieniai baidarių nuomotojai negali užtikrinti kokybės, kurios ieškote. Augant baidarių populiarumui, vis daugiau žmonių siūlo praktiškas baidares nuomai. Vis dėlto, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokį baidarių kiekį siūlo nuomotojai. Paprastai pavieniai verslininkai negali užtikrinti itin didelio laivelių kiekio, kas yra nepatogu tuomet, jei nusprendėte keliauti su didesne žmonių kompanija ir nespėjote rezervuoti baidarių prieš kelis mėnesius. Antra problema yra tai, kad daugelis smulkiųjų baidarių nuomotojų negali dažnai atnaujinti baidarių, todėl jų kokybė laikui bėgant prastėja. Dar viena bėda, kad daugelis jų nesiūlo itin plačios maršrutų pasiūlos. Baidarių nuomos įmonės, priešingai, siekia užtikrinti itin platų paslaugų spektrą. Todėl jūsų lūkesčiams – tiek plaukimas Žeimenos upe, tiek Kiauna, Lakaja, Būka, Peršokšna, Aiseta ir kitomis upėmis. Be to, suprasdamos, kad keliautojų poreikiai neapsiriboja vien plaukimu, įmonės paprastai siūlo ar rekomenduoja ir patogias nakvynės vietas bei stovyklavietes.

Plaukimui baidarėmis reikia ruoštis iš anksto

Jei nusprendėte plaukti baidarėmis, paruoškite namų darbus. Visų pirma, nuspręskite, kokiu maršrutu norite plaukti ir kokio dydžio komandą kviečiate. Racionaliai įvertinkite savo ir savo draugų ar šeimos narių fizines galimybes. Jei į kelionę leidžiasi vaikai ar vyresni žmonės, venkite itin sudėtingų ir sunkių plaukimo maršrutų, kurie tik išvargins ir nesuteiks džiaugsmo. Planuodami plaukimą, būtinai pagalvokite, kur praleisite naktį. Ar ketinate grįžti namo, ar norite miegoti stovyklavietėje, ar ieškote jaukaus nakvynės namuko bei pirties? Taip pat būtina pagalvoti apie kelionės bagažą. Neimkite daug daiktų, kadangi jie tik apsunkins jūsų baidarę. Nepamirškite, kad viskas turi būti supakuota į neperšlampamus maišus. Būtinai pasiimkite atsarginių sausų drabužių komplektą ir su savimi turėkite geriamo vandens.