Trečiadienis , balandžio 24 2019
Pagrindinis / Aktualijos / Kaip įrengti svetainę, kurios jums pavydės visi svečiai?

Kaip įrengti svetainę, kurios jums pavydės visi svečiai?

Pats svarbiausias namų kambarys yra svetainė. Ją mes pristatome savo svečiams, tarsi vizitinę namų kortelę ir tikimės, kad ji paliks jiems didelį įspūdį bei atspindės visą namų grožį. Būtent dėl šių, nepaprastai svarbių priežasčių, svetainė turi atrodyti nepriekaištingai ir sukelti svečiams pavydą. Kiekviena nepriekaištinga svetainė turi skoningus, gerai priderintus korpusinius baldus bei pasirūpina komfortu gerai išdėstytais minkštaisiais baldais. Visa tai sukuria jaukią namų šilumą, jaukumą ir patogumą. Tačiau kaip mes turime atsargiai ir harmoningai sudėti visas šias detales ir sukurti puikią, mūsų namus atspindinčią svetainę?

Jeigu norime gražios ir jaukios svetainės, labai svarbu gerai apsvarstyti baldų stilių. Bet kaip sumalti keli stiliai atrodys kvailai ir gėdingai. Jeigu neturite žalio supratimo ir bijote apsikvailinti, visada galite paprašyti pagalbos pas specialistus, kurie padės jums išrinkti norimą stilių pagal jūsų viziją. Suderinti visiškai tarpusavyje nederančius baldus sunku net šios srities profesionalams, sukaupusiems jau daug metų patirties kuriant interjero dizainą. Stenkitės sukurti tokią svetainę, kurioje stipriausiai matytųsi trys, gan panašios ar gerai derančios spalvos. Kaip minėjome ankščiau su baldais, blogai parinktos spalvos taip pat sukurs labai nekokybišką vaizdą, tad skirkite kuo daugiau dėmesio geram spalvų suderinimui. Jeigu manote, kad svetainei trūksta unikalumo, charakterio, nesijaudinkite: galite drąsiai puošti savo naująjį kambarį įvairiausiomis pagalvėlėmis, suvenyrais, nuotraukomis, fotodrobėmis ar kitomis dekoracijomis. Panaudoję foto ant drobės suteiksite kambariui elegancijos, bet ir tuo pačiu paversite jį unikaliu, jaukiu šeimos židiniu.

Prieš perkant baldus savo naujajai svetainei, visų pirmą turite žinoti patalpos išmatavimus kaip savo penkis pirštus. Išsvajoti baldai gali būti niekam tikę jeigu jie tiesiog neatitinka kambario dydžio. Viskas atrodys nesimetriškai, tarsi ne vietoje, o laisvai judėti po kambarį bus tiesiog neįmanoma. Pradėkite ieškoti baldų tik tuo atveju, kai jau puikiai žinoti kaip ir kur jie stovės. Jeigu niekaip ši užduotis jums yra per sunki, pasitarkite su šios srities specialistais arba tiesiog rinkitės tokius baldus, kurie neužima daugiau nei du trečdalius sienos.

Fotodrobės, įsimintinos dekoracijos ar kitokie niekučiai neturės jokios reikšmės jeigu baldai nebus funkcionalūs ir nepateisins jūsų lūkesčiu. Prieš perkant baldus gerai žinokite jų talpą ir gerai apsidairę po namus pagalvokite, kiek ir kokius daiktus juose talpinsite. Dar maždaug prieš 30 metų vos ne kiekvienuose namuose buvo milžiniška spinta, pilna nereikalingo šlamšto. Rinkitės tokius baldus, kurie puikiai sutalpina visus norimus daiktus, atitinka jūsų norimą stilių, neapsunkina eismo kambaryje ir leidžia lengvai ir patogiai atsipūsti. Jei vadovausitės šiais patarimais, sukursite tokią svetainę, kurioje galėsite be jokio vargo ir rūpesčių bendrauti su šeima bei artimaisiais.

Ieškote įsimintinų interjero detalių? Įsigykite fotodrobę Jūsų svetainei iš Canvasway.

Taip pat skaitykite

Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilių nuomą

Į interneto paiešką dažnai vedamos raktinės frazės „automobilių nuoma“, „automobilis nuomai“ ar net angliški terminai ...