Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Chalatas yra naudingas ne tik viešint SPA, bet ir namuose. Jis gali būti naudojamas  po vonios, grožio procedūrų metu, taip pat per tingią popietę namuose. Kokį chalatą reikėtų rinktis vasarai?

Chalatas yra vienas pagrindinių namų spintos elementų daugeliui žmonių. Žiemą labai džiaugiamės galėdami įsisukti į storą ir ilgą chalatą, tai puikus pasirinkimas ilgiems vakarams. Tačiau vasarą mums reikės plonesnio modelio, užtikrinančio geresnį oro srautą. Pasirinkti tokį chalatą gali pasirodyti gana sunki užduotis. Štai keletas patarimų kokį chalatą pirkti vasarai?

Net ir šiltomis dienomis verta namuose turėti gražų chalatą, kurį užsidedame iškart po maudymosi ar tik pabudę. Parduotuvėse siūlomas platus įvairių stilių chalatų pasirinkimas. Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis? Pirmas dalykas tikrai bus chalato ilgis. Vasarą geriausia devėti chalatus, kurie yra iki kelių ar šiek tiek ilgesnius. Su tokiu chalatu tikrai nebus per karšta.

Chalatas turi būti malonus liesti ir švelnus odai. Juk dažnai jį nešiosime ant nuogo kūno. Štai kodėl renkantis chalatą taip svarbu atkreipti ypatingą dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas.

Medvilniniai yra patys populiariausi. Medvilnė yra vienas maloniausių audinių odai. Ji yra minkšta, sugerianti, o svarbiausia užtikrina puikų oro srautą. Medvilnė naudojama tiek šiltiems, tiek storiems chalatams gaminti, taip pat ploniems ir atlasiniams. Pastarajam labai dažnai dedamas elastanas, todėl audinys tampa toks šilkinis. Daugelyje parduotuvių taip pat randame poliesterinius chalatus. Tačiau jei nesame tikri, kad tai aukštos kokybės poliesteris, geriau vengti šios medžiagos, nes tai neleidžia odai laisvai kvėpuoti.

Puikus, lengvi chalatai suteikia mums visišką laisvę ir komfortą. Jie yra gana laisvi ir erdvūs, todėl prieš perkant, nebūtina jų net matuotis, paprasta išsirinkti pagal nurodytus išmatavimus internetinėje parduotuvėje.