Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Dainininkei ir dainų autorei Ericai Jennings 2017 m. prasidėjo nuo gerų naujienų. Ji už pernai išleistą debiutinį solinį albumą yra nominuota kaip geriausia atlikėja ir geriausia pop atlikėja Metų muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. Taip pat nuo pat metų pradžios ji dirba ties nauja medžiaga ir jau gavo kelis viliojančius muzikinius pasiūlymus.

Erica įrašinės su Lovely Day“ prodiuseriu Briuselyje

Erica Jennings
Erica Jennings (nuotr. Visvaldas Morkevičius)

Ericos Jennings hito „Lovely Day“ prodiuseris, italų kilmės amerikietis gyvenantis Niujorke, Joseph Baldassare pasiūlė atlikėjai kartu įrašyti džiazo kompiliaciją, kurioje skambės geriausi Niujorko džiazo muzikantai ir Ericos balsas.

„Jis paskambino ir paklausė, ar man nebūtų įdomu išgirsti pastarųjų jo darbų. Dainos, kurias atsiuntė, yra nuostabios – nuo klasikinio džiazo iki 4 ir 5 dešimtmečių muzikos primenančios Ellą Fitzgerald ir kt. Tie, kas mane gerai pažįsta, žino, kad tokiai muzikai ir to laikotarpio estetikai esu neabejinga. Tad kai tik grįšiu iš atostogų Kolumbijoje, iškart keliausiu į Briuselį, į ICP studiją, kur su Josephu įrašinėsime džiazo albumą. Beje, ten pat kadaise įrašiau ir „Lovely Day“, – sakė E. Jennings.

Kartu su „Kunduru Records“ ir „Buddha Bar“ frančize Joseph išleido žymiąją „Living Theatre“ kompiliaciją, kurioje net 4 dainose skamba Ericos balsas. O daina „Lovely Day“, kurią žmonės greitai pamėgo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tapo dar ir nepavaldžia laikui.

Šiemet ji nuskambės viename užsienio filmų, kuris šiuo metu yra filmuojamas Turkijoje: „Neseniai su mano vadyba susisiekė „Universal Records“ padalinys Turkijoje norėdamas gauti leidimą naudoti šią dainą viename iš prodiusuojamų filmų. Nors iki to pati to nežinojau, pasirodo, ir Turkijoje žmonės žino šią dainą “, – kalba E. Jennings.

Susidomėjimas iš užsienio motyvuoja kurti

Be didžiųjų metų pradžios naujienų, 2017-ieji dainininkei ir dainų autorei prasidėjo produktyviai. Jau vasario mėnesį Erica Jennings išleis naują singlą.

Taip pat neseniai į ją kreipėsi vienas „Grammy“ laimėtojas, prodiuseris, kuriam labai įstrigo E. Jennings muzika ir artimiausiu metu jis iš jos tikisi išgirsti daugiau naujienų. Panašiu metu interesą atlikėjos kūryba išreiškė „Sony“ leidybinė kompanija ir keli TV bei kino kūrėjai. Tad šiuo metu dainininkė ir dainų autorė dirba ties nauja medžiaga.

„Žinoma, toks dėmesys yra labai malonus ir motyvuojantis. Niekada neturėjau įtakingo prodiuserio, kuris mane užtartų ir remtų tarptautiniais kontaktais. Kita vertus, kadangi neturėjau jokio tarptautinio kontrakto, iki šiol esu lanksti ir atvira pasiūlymams bei galimybėms. Šiuo metu esu visiškai nepriklausoma atlikėja ir visos teisės į mano kūrybą priklauso man. Pastebėjau, kad šis faktas užsienio rinkos žaidėjus žavi. Nors praeityje dėl itin griežtų sutarties sąlygų esu atsisakiusi net kelių tarptautinių kontraktų, šiuo metu esu atvira didelių įrašų kompanijų pasiūlymams. Taigi jei toks pasitaikys – priimsiu, jei ne – esu laiminga galėdama gyventi iš savo muzikos būdama ir nepriklausoma kūrėja“, – sako Erica.

Metų pabaigoje E. Jennings planuoja surengti vieną didelį koncertą, kurio metu skambės tiek minėtos Jazz EP naujienos, tiek šių metų kūrybos vaisiai, tiek gerai žinomi Ericos kūriniai.