Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

nuoma

Svajojantiems nuvykti į pajūrį ir pasimėgauti vasaros atostogomis prie jūros rekomenduojame pasinaudoti automobilių nuoma Klaipėdoje. Taip galėsite ne tik nuvažiuoti į pliažą kada panorėję, bet ir aplankyti žymias Klaipėdos vietas.

Jei keliaujate su vaikais, tuomet jiems tikrai patiks išbandyti pramogą „Apverstas namas“ ir smagiai pašėlti „DINO parke“. Šios pramogos yra vos už 7 km nuo Klaipėdos, esančiame Radailių kaime.

Jei jus domina muziejai, tai Klaipėda ypatinga tuo, kad joje įsikūrę net keli unikalūs muziejai: Laikrodžių muziejus ir Lietuvos Jūrų muziejus ir delfinariumas. Taip pat galite romantiškai pasivaikščioti po Klaipėdos senamiestį ir apžiūrėti miestą garsinančias skulptūras. O kas gali būti romantiškiau, nei vakaras, praleistas kruizinių laivų terminale, kur galite ne tik palydėti saulę, bet ir pasimėgauti nuostabiais vaizdais bei piliavietės ansambliu. Grįžtant, galite užsukti į „SKY 21 terrace“ ar „Memel Nord“ bateriją. Taip pat verta aplankyti ir legendinį laivą-restoraną „Meridianas“.

Nuvažiavus į pajūrį, smagu pasimėgauti unikaliais gamtos vaizdais ir aplankyti nuostabią atodangą – Olando kepurę, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Baltijos jūrą.

Iš Klaipėdos persikėlus automobiliu su keltu galite aplankyti ir kitą unikalų Lietuvos kampelį – Kuršių Neriją. Stabtelėti paskanauti šviežiai rūkytos žuvies Preiloje ir nuvykti į Nidos mirusias kopas bei aplankyti daugiau nei 60 metų skaičiuojantį švyturį ir pajusti tikrąjį Lietuvos pajūrio grožį ir ramybę.

Tam, kad lengvai atrastumėte dar daugiau nuostabių kampelių, ką galite pamatyti,  nuomojantis automobilį, papildomai paprašykite navigacinės GPS sistemos, kuri padės lengvai surasti savo kelionės tikslą.

Keliaukite be jokių rūpesčių, nesijaudindami dėl nieko, vairuodami kokybišką, techniškai tvarkingą, išnuomotą automobilį ir mėgaukitės savo atostogomis.