Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

„Pati geriausia diena“ su garsiuoju Dmitrijumi Nagijevu priešakyje – komedija pripildyta akimirksniu atpažįstamų kelių paskutinių dešimtmečių muzikinių hitų. Kiekvieną dainą filme atlieka jo personažai, o dainos tekstas betarpiškai atspindi jų nuotaiką.

Pati sudėtingiausia muzikinė scena teko dainai „I will survive“, kuri turėjo būti nufilmuota vienu dubliu. Trijų minučių scena tapo tikru iššūkiu filmo kūrėjams. Filmuojant sceną dalyvavo 30 kaskadininkų, dešimtys šokėjų ir muzikantų. Vien kameras aptarnaujanti grupė šio filmavimo metu sudarė 20 žmonių.

„Pati geriausia diena"
Kadras iš filmo „Pati geriausia diena“

Scenos metu kamera be pertrūkio juda su aktore Julija Aleksandrova, o ji tuo metu spėja pasivažinėti ant automobilio stogo, autobuse, užsiropšti ant gaisrinės mašinos ir patekti į degantį namą. Filmo režisierius Žora Kryžovnikovas paaiškino, kuo sudėtingas buvo šis filmavimas: „Mes išnaršėme gyvą galą nedidelių miestelių, tačiau filmavimui tiko tik vienas. Jame buvo net ir sudegęs namas centre, kurio mums taip pat reikėjo. Visa filmavimo teritorija buvo kruopščiai išmatuota. Aktorės ir kameros judėjimo kelias, taip pat visi masuotės judesiai – viskas buvo suderinta sekundės tikslumu, pagal dainos ritmą ir tekstą. Filmuojant šią sceną reikėjo koordinuoti trijų šimtų žmonių darbą. Bent vienam jų suklydus viską reikėdavo pradėti iš naujo“, – kalbėjo filmo kūrėjas.

Režisieriaus teigimu, filmo „Pati geriausia diena“ personažai dainuoja nė dėl pasirinkto muzikinės komedijos žanro, o todėl, kad taip išreiškia savo jausmus. Filme skamba Grigorijaus Lepso, Michailo Bojarskio, grupės „Fabrika“ ir kitų žinomų Rusijos bei pasaulio atlikėjų dainos. Viena pagrindinių vaidmenų juostoje atliko skandalingoji grupės „Serebro“ dainininkė Olga Seriabkina.

Lietuvos kinuose naujametinę komediją „Pati geriausia diena“ bus galima pamatyti nuo 2015 metų gruodžio 25-os dienos.

Sudėtingiausią filmo sceną galima peržiūrėti čia:

http://www.filmpro.ru/materials/42595

Kino juostos „Pati geriausia diena“ treileris:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija www.gpi.lt