Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Ypač didelė dalis žmonių svajoja gyventi nuosavuose namuose, tačiau tam, kad ši svajonė iš tiesų išsipildytų, tenka įveikti ypač daug užduočių: išsirinkti vietą kur stovės namas, sukaupti ne vieną dešimtį tūkstančių eurų, o taip pat – atlikti daug darbų. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad nemažą dalį tų darbų galima atlikti ir patiems. Tokio sprendimo nauda yra keliaguba: visų pirma, atlikdami darbus patys, sutaupysite ne tiek jau ir mažai pinigų, o antra – sutapysite ir laiko (nereikės laukti, kol specialistai turės laiko atlikti vieną ar kitą darbą). Taigi, kokius darbus galite atlikti patys? Netrukus juos išvardinsime.

Kasimo darbai

Pamatai yra viena svarbiausių namo dalių, o jų kasimas – viena iš tų užduočių, nuo kurių yra, pradedama pirmiausiai. Tačiau būtent tuo pat metu kasimo darbai yra ir ta užduotis, kurią, namo savininkas gali įveikti pats. Reikia pabrėžti, kad būtent kasimo darbai pareikalauja nemažai fizinių pastangų, o taip pat ir laiko, tačiau specifinių žinių bei įgūdžių šiam darbui atlikti reikia nedaug. Todėl, jei turite laisvo laiko ir norite, kad namo statybos pareikalautų kuo mažiau pinigų. Atminkite, kad kasimo darbai gali tapti ta užduotimi, kurią įveiksite jūs: tereikės skirti tik šiek laiko, kad pasidomėtumėte tuo, kaip tai tinkamai daryti ir… daug dirbti.

jaukūs namai
pinstopin.com nuotr.

Dizainerio paslaugos

Norite, kad namai būtų labai gražūs ir labai jaukūs? O galbūt būtų juose labai patogu gyventi ir nedidelis plotas būtų išnaudotas sumaniai? Tokiu atveju telieka tik priimti tinkamus sprendimus, tačiau, ką daryti, jei nepavyksta įveikti užduoties? Įdomu tai, kad tai, kad ypač nemaža dalis žmonių, norinčių turėti savo namus, greitai pasiduoda ir nusprendžia kreiptis į dizainerį. Tačiau, ar visada tai yra tikrai pats geriausias sprendimas? Juk tik jūs patys žinote, kokie namai iš tiesų jums yra reikalingi, tad jūs ir esate tas žmogus, kuris gali ne tik sukurti, bet ir įgyvendinti viziją. Juo labiau, kad toks pasirinkimas turi puikų privalumą – sutaupysite nemažai pinigų.

Statybines medžiagas pirkite patys

Jokio namo nepavyks pastatyti tuo atveju, jei neturėsite medžiagų. Kuomet kalba eina apie jų pirkimą, reikia akcentuoti, kad yra du variantai: medžiagas galima įsigyti savarankiškai arba šią užduotį patikėti tiems, kurie teikia statybos paslaugas. Vis dėlto, medžiagų pirkimas yra ta užduotis, kurią nesudėtingai įveiskite ir patys – sutaupysite šiek tiek pinigų, nes už šį procesą nereikės mokėti profesionalams. Na, o tuo atveju, jei dėsite šiek tiek daugiau pastangų, rezultatas bus dar geresnis – turėsite progą medžiagas įsigyti tiesiai iš gamintojo ir už medžiagas mokėti dar mažiau.

Dažymo darbai

Kuomet kalbame apie namo statybas reikia pabrėžti, kad dažymas yra tas procesas, be kurio, išsiversti tikrai nepavyks – teks dažyti, jei ne sienas, tai grindis, jei ne grindis, tai lubas, o galbūt viską. Tačiau reikia paminėti ir tai, kad dažymo darbai visame namo statybų procese yra bene pats paprasčiausias darbas. Būtent todėl, jį greitai ir lengvai atliksite ir patys, be niekieno pagalbos.