Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Servisai Vilniuje siūlo aibę paslaugų, atgaivinančių automobilį, suteikiančių jam gyvybingumo ir, žinoma, lemiančių šypseną vairuotojo veide. Kiekvienas vairuotojas, besirūpinantis transporto priemone, reguliariai atlieka reikiamus remonto darbus. Suprantama, gedimų šalinimui reikia žinių, įrankių, tinkamo garažo. Ką ir kalbėti apie laiką. Dėl to atsiradus problemai kreipiamasi į mechanikus.

automobilis-

Kadangi servisai specializuojasi įvairiose srityse, pradedant duslintuvų virinimu ir baigiant variklių perrinkimu, vairuotojai gali jaustis ramiau. Vilnius Lietuvos mastu yra didžiausias miestas, o tai reiškia, kad darbo ar kitais reikalais čia sukariama daugiausia kilometrų. Didelis gyventojų skaičius (vėlgi Lietuvos mastu) siejasi ir su didesniu mašinų skaičiumi. Tai suponuoja apie automechanikų paslaugų paklausą. Kitaip tariant, viskas natūralu ir dėsninga.

Kaip žinia, automobilis yra gausybės detalių rinkinys. Tai, ką matome prieš akis, neatskleidžia nei dešimtadalio visos konstrukcijos. Pavyzdžiui, išgirdę burzgimą suvokiame, kad jį skleidžia variklis. Bet dažnai nė nesusimąstome, kad motoras savaime neužsiveda. Šiam procesui reikalingas starteris. Vadinasi, starterių remontas yra dar viena svarbi paslauga, dėl kurios žmonės kreipiasi į mechanikus. Apie starterių svarbą puikiai suvokia ir servisai. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje įsikūrusios remonto dirbtuvės – vieta, į kurią automobilis gali būti netgi atitempiamas, o išvažiuoja sava eiga. Tai tarytum gydytojo kabinetas, tik pacientai šiuo atveju ne žmonės, o mašinos.

Kaip minėta, kartais neįvertiname, kiek daug mazgų sudaro automobilį. Kai techninė būklė puiki, net nesusimąstydami pasukame raktelį ir mėgaujamės benzininio variklio riaumojimu ar dyzelinio krizenimu. Na, o jeigu sukant užvedimo raktelį pasigirsta vaiduoklio raudą primenantis garsas, tai ženklas, kad gali būti reikalingas starterių remontas. Natūralu manyti, kad ši procedūra aktualesnė žiemą, kai daug šalčio. Vis dėlto starteris nesirenka, kada jam susidėvėti. Taigi, į servisą vykstama nepriklausomai nuo to, ar lauke dvidešimt penki laipsniai šilumos, ar žemė padengta sniegu.

Apie starterių veikimo resursą ir kitus niuansus papasakotų savo darbą išmanantys mechanikai. Derėtų pastebėti, kad servisai Vilniuje tokių profesionalių meistrų tikrai turi. Atrodo, viens du ir automobilis vėl nuostabiai riaumoja.