Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Šiuolaikiniame moderniųjų technologijų pasaulyje, kuriame kasmet galime stebėti dar didesnę ir spartesnę technologinę pažangą, tampa ypatingai svarbu užtikrinti ir sklandų, saugų bei operatyvų siuntų pristatymą. Tokių paslaugų būtinybei ir jų populiarumo didėjimui labai didelės įtakos turėjo elektroninės komercijos sritis. Nuolatos augant el. parduotuvių skaičiui ir vis didesnei daliai pirkėjų renkantis ne tradicinius, o skaitmeninius prekių įsigijimo būdus, modernėja ir tobulėja kurjerių paslaugos.

Šiandien išsiųsti siuntą tampa labai paprasta – ypač, jei pasinaudojama tokiomis siuntų siuntimo paslaugomis kaip „Siųsk24.lt“. Pastarųjų paslaugų atveju vartotojas gali pasirinkti jam tinkantį kurjerį, atsižvelgiant į jų taikomus įkainius, siuntų pristatymo terminus ir kitus individualius veiksnius. Tuo tarpu visas siuntinių sekimas ir siuntų paieška tampa dar paprastesnė – pastaruoju atveju tereikia apsilankyti šių paslaugų teikėjų internetiniame tinklalapyje ir pasinaudojus siuntos sekimui skirtu numeriu, peržiūrėti, kurioje vietoje konkrečiu metu yra kurjeriams perduota siunta.

Dabar siuntinio sekimas daugeliui vartotojų, kurie yra pratę reguliariai naudotis kurjerių teikiamomis siuntų siuntimo paslaugomis, yra neatsiejama funkcija, kuri suteikia gerokai didesnį patogumą. Siuntos paieška ir siuntos sekimas gali būti vykdomas tiek siuntiniams, kurie yra siunčiami Lietuvos teritorijoje, tiek ir siuntoms, kurios siunčiamos į užsienio šalis. Tai reiškia, kad nėra svarbu, ar siuntos keliauja į Ameriką, Angliją, Daniją, Estiją, ar Airiją – turint siuntos numerį bet kuriuo vartotojui patogiu metu galima patikrinti siuntos būvimo vietą.

Siuntų sekimas internetu taip pat užtikrina, kad siunta sklandžiai keliautų nurodytam adresatui, nes tokiu būdu galima sekti visą kurjerių judėjimo maršrutą – nuo siuntos paėmimo iš siuntėjo, iki siuntos pristatymo jos gavėjui. Taigi, siųsti siuntas tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautiniu mastu šiandien yra kur kas lengviau nei anuomet, kuomet vartotojams nebūdavo suteikiama galimybė sekti savo siuntas internetu.

Kaip jau minėta, naudojantis pastarosiomis paslaugomis kiekvienas vartotojas gali pasirinkti ir konkretų kurjerį, kurio pagalba bus siunčiamos siuntos. Tokiu atveju siuntų siuntimas gali tapti ir gerokai pigesnis, nes vartotojams siuntų kainos būna pateikiamos iš anksto, tokiu būdu suteikiant galimybę pasirinkti optimaliausią variantą.