Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Tai vienas iš svarbiausių aspektų bei dažniausių klausimų. Kadangi norisi už nenaudojamą transporto priemonę gauti kaip įmanoma daugiau. Tuo labiau, kad dažnu atveju metalo supirkimas yra vienintelis būdas už ją uždirbti, ypač, jeigu ji jau netinkama naudoti pagal tiesioginę paskirtį arba nesinori pardavinėti pavienes dalis. Aišku, tai labai priklauso nuo konkretaus automobilio modelio, jo dydžio, svorio bei specifinių komponentų. Dažnu atveju galima tikėtis kelių šimtų Eurų, kas tikrai nėra bloga kaina. Ypač, jeigu tai senas pakankamai nedidelis automobilis. Aišku, galima pasidomėti, ką pasiūlytų skirtingi supirkėjai, tačiau jų kainos neturėtų iš esmės skirtis.

Kam reikia sunaikinimo pažymėjimo?

Paskutiniu metu jo reikia daugeliui automobilių savininkų. Kadangi su šiuo dokumentu galima pretenduoti į valstybės siūlomą paramą. Aišku, tokiu atveju tai ne tik metalo supirkimas, bet ir mažiau taršios transporto priemonės pasirinkimas. Todėl svarbu įsigilinti į keliamus reikalavimus, su kuriais pretenduojama į šią paramą. Tai taip pat įrodymas, jog transporto priemonė buvo perduota sunaikinimui ir nesugrįš į rinką kažkokiais kitais būdais. Bet nuo to automobilių laužo supirkimo kainos neturėtų priklausyti. Kadangi šis dokumentas tik papildomas formalumas bei įrodymas. Apie tai daugiau informacijos galima rasti internete APVA svetainėje, kuri ir skiria šią paramą bei administruoja su tuo susijusius procesus.

Patikimas metalo supirkimas kiekvienoje įmonėje?

Dažnu atveju tai netgi nebus labai svarbu, bent jau daugeliui. Kadangi vienintelis ir pagrindinis aspektas, kuris aktualus žmonėms yra automobilių laužo supirkimo kainos. Kuo jos didesnės, tuo geriau. Aišku, kartais gali būti įdomu sužinoti, kaip jos apskaičiuojamos, pagal ką nustatoma konkrečios transporto priemonės vertė. Bet kartais tai tikrai daroma paprasčiausiai ekspertiškai, įvertinus kiekvieną konkretų modelį. Tačiau nereikėtų manyti, jog tokios įmonės nėra patikimos ar veikia kažkaip neskaidriai. Aišku, pravartu apie jas bei siūlomas sąlygas pasidomėti internete, kur daugelis skelbia savo informaciją viešai. Tai tikrai gali būti puikus įrodymas, jog verslas neturi, ko slėpti bei taiko sąžiningą kainodarą.