Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Taip, planšetiniai kompiuteriai yra pakankamai brangi prekė, kas lemia tai, jog nemaža žmonių dalis šiuos įrenginius renkasi pagal jų kainą. Visgi, daugumos planšečių kainos yra ganėtinai panašios, ko pasekoje padarytumėte klaidą, neatkreipdami dėmesio į kitą labai svarbų aspektą – planšetinių kompiuterių kokybę. Būtent apie tai, kokie planšetiniai įrenginiai šiomis dienomis išsiskiria pačia aukščiausia kokybe, šiandienos tekste ir kalbėsime.

Prestigio

Prestigio – visame pasaulyje gerai žinomas planšetinių kompiuterių gamintojas, kuris nemažai daliai lietuvių pirmiausia asocijuojasi su išties didelėmis šios kompanijos gaminamų planšečių kainomis. Ir tai yra puikiai suprantama, kadangi Prestigio planšetės šiuo aspektu tikrai išsiskiria, ko pasekoje žmonės, kurie yra privesti skaičiuoti kiekvieną savo išleidžiamą eurą, dažniausiai vengia šios kompanijos gaminių. Visgi, faktas, jog didelės šių planšečių kainos tikrai nėra pakankama priežastis nesirinkti šių kompiuterių, kadangi didelius jų įkainius su kaupu atperka ypač aukšta šių planšetinių kompiuterių kokybė. Pirmiausia, Prestigio planšetės iš daugelio kitų išsiskiria pakankamai dideliais ekrano išmatavimais, kas garantuoja ne tik kur kas patogesnį planšetės valdymą, bet yra ir pakankamai svarbus estetinis planšetės elementas. Verta išskirti ir tai, jog šios kompanijos gaminami produktai išsiskiria ir išskirtinėmis techninėmis savybėmis – mažiausiai du procesoriaus branduoliai, ne mažesnis nei 2GB dydžio operatyviosios atminties pajėgumas ir dažniausiai 32GB ir daugiau siekianti kompiuterio talpa garantuoja tai, jog įsigijus būtent šios kompanijos pagamintą planšetinį kompiuterį jokių problemų dėl jo veikimo kokybės jums tikrai neturėtų kilti.

planšetiniai kompiuteriai
anastablets.com nuotr.

Lenovo

Jei jau minėjome, jog Prestigio planšetės tikrai nepasižymi nedidelėmis kainomis, tai šiuo aspektu kalbant apie Lenovo kompaniją situacija yra ir dar blogesnė, kadangi Lenovo planšetiniai kompiuteriai praktiškai be išimčių įkopią į keturženklę zoną, vis dar skaičiuojant litais, kas reikštų jog Lenovo planšetės yra įkainojami minimaliai bent 300 eurų siekiančiomis pinigų sumomis. Bet teigti, jog tai yra visiškai realios situacijos neatitinkanti pinigų suma, tikrai negalime, kadangi Lenovo planšečių techninės galimybės tikrai gerai argumentuoja pakankamai dideles šių kompiuterių kainas. Taip, kalbant apie ankščiau minėtus faktorius – procesoriaus branduolių kiekį ar operatyviosios atminties pajėgumą, vienokių ar kitokių ypatingų išskirtinumų kalbėdami apie šios kompanijos gaminius nerasime. Visgi, jei kalbėsime apie kitas papildomas planšetinių kompiuterių funkcijas, kurios savo svarba nei kiek nenusileidžia ankščiau minėtoms, matysime akivaizdų Lenovo planšečių lyderiavimą. Pirmiausia privalome paminėti tai, jog Lenovo gaminami planšetiniai kompiuteriai suteikia jums prieigą prie 3G ir 4G ryšio, kai tuo tarpu nemaža dalis kitų planšetinių kompiuterių to nedaro.

Taip pat, Lenovo planšetiniai kompiuteriai išsiskiria ir tuo, jog juose montuojamos kameros nėra tik savotiška butaforija, kuri neišsiskiria kokybe – yra netgi atvirkščiai, kadangi Lenovo planšetėse montuojamos kameros nenusileidžia netgi pakankamai daliai fotoaparatų. Galėtume tokius Lenovo planšečių aspektus vardinti ir vardinti, užtęsdami šį straipsnį, bet vargu, ar tai yra reikalinga, kadangi esminė mintis yra aišku – Lenovo planšetiniai kompiuteriai, žvelgiant visapusiškai, yra kur kas kokybiškesni už savo alternatyvas, ko pasekoje kokybiniu atžvilgiu labiausiai verta rinktis būtent juos.