Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Erica, Vilius ir Victoras jau šešis metus iš eilės kasmet mini didžiausias metų šventes surengdami kalėdinį „Skamp“ koncertą menų fabrike „Loftas“, o šiemet tai bus dar ir ypatinga proga – grupė nusprendė iki 2018 m. viešai nebekoncertuoti ir ruoštis „Skamp“ 20 metų gimtadieniui.

„Per kitus metus turime tikslą įrašyti naujų dainų ir gimtadienį paminėti dideliu koncertu, tačiau norėtųsi tai padaryti netradiciškai… Bus matyti“, – pasakoja dainininkė Erica Jennings.

Taigi gruodžio 21 dieną įvyksiantis kalėdinis grupės koncertas taps ypatingu – tai bus linksmas šventiškas susitikimas su savo klausytojais prieš daugiau nei metus tylos.

„Skamp“
„Skamp“

„Skamp“ kalėdinio koncerto metu kasmet susirenka grupės draugai, šeimos nariai, ilgamečiai gerbėjai, šventiškai nusiteikę kolegos: „Amžiaus prasme tai yra bene spalvingiausias koncertas. Visos kartos ateina klausytis mūsų ir kalėdinių dainų, su šeima ir draugais smagiai paminėti ateinančių švenčių“, – kalba Vilius Alesius.

Šiemet šis koncertas taps ypatingas dar ir tuo, kad grupė paruošė vieną muzikinį siurprizą, kuris viešai turėtų nuskambėti antrąją Kalėdų dieną, o šio koncerto lankytojai jį išgirs pirmieji.

„Skamp“ nuo pat pradžių, t.y. 1998 m., buvo žinomi dėl savo pasisakymų už įvairiausias laisves, toleranciją, taip pat politiniais klausimais ir t.t.

„Tai bus singlas, tačiau su potekste. Mes nuo pat pradžių savo muzika perteikdavome tam tikrus įsitikinimus apie visuomenei svarbius klausimus“, – pasakoja Victoras Diavara.

Kalėdiniai kvapai, raudoniu išmuštos karštų gėrimų stiklinės, vaikų klegesys, draugų, apsikabinimai ir sveikinimai, gospelo komanda „Hark“, visiems gerai žinomos dainos, baladės, smagūs lyriniai nukrypimai, „Skamp“ pastarieji hitai ir vienas pareiškimas – viskas per vieną vakarą kalėdiniame „Skamp“ koncerte gruodžio 21 dieną menų fabrike „Loftas“.