Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Kalbant apie tai, kaip kreditai keičia gyvenimą, galima vadovautis visokiais stereotipais, arba galima pažvelgti į kai kuriuos dalykus įdėmiau. Netiesa būtų sakyti, kad daugiau skolinasi žmonės provincijose, nes ten esą mažiau uždirba. Kaip ir netiesa būtų teigti kažką priešingo. Iš tiesų, žmonėms visur prireikia pinigų, tik demografija gali šiek tiek labiau būti susijusi su tikslais, dėl kurių imami kreditai. Štai keletas ryškių socialinių grupių, kurios skolinasi pinigus mieste ir kaime.

Mieste: kreditus ima studentai

Viena iš ryškių grupių, kurioms kartais mieste tenka pasiskolinti, ir kam gali rūpėti kreditai be registracijos mokescio: tai studentai. Įvairiems studentams prireikia jų reikmėms pasiskolinti, ir tai nebūtinai dideli kreditai ar paskolos. Kartais studentams pritrūksta mokymosi priemonėms, kartais jiems tenka susimokėti, pavyzdžiui, už perlaikymus ir skolas. Kai kuriais atvejais studentai mieste turi galvoti apie tai, kaip jiems tiesiog pragyventi, kol laukia atlyginimo. Žinoma, kaip ir kiti žmonės, studentams kreditai su bloga kredito istorija būna nesuteikiami. Tad studentai turi būti ne išlaikomi tėvų, o patys dirbti, turėti oficialias nuolatines pajamas, taip pat sugebėti ir kitus dalykus padaryti. Taigi, studentai gali dirbti, užsidirbti, o tada ir pasiskolinti. Tačiau ne prasiskolinti, nes prasiskolinusiems studentams paskolos, žinoma, neteikiamos.

 

Kaime: kreditai, įkuriant versliuką

Taip pat greitieji kreditai kartais praverčia provincijoje, kuomet norima sukurti savo versliuką, savo nedidelę nuosavą veiklą, kuri leistų kažką geriau padaryti, nuveikti. Taigi, tokie kreditai gali iš tiesų palengvinti tą etapą, kuomet reikalingos pirmosios investicijos. Gal kažkas kaime ar miestelyje išdrįs atsidaryti parduotuvę, auto servisą, knygyną, kioską ar kažką panašaus. Ir tam prireiks pinigų.

 

Mieste: kreditai išjudina dideles perkamąsias galias

Jeigu kaime žmonių mažai, prekybos ir ekonomikos mažai, tai mieste greitųjų kreditų pinigai padidina pirkimų srautus pastebimai. Yra versija, kad ekonominę krizę sukėlė bankai, o iš jos ištraukė atsiradę greitieji kreditai. Nes būtent jie žmonėms leido jaustis laisvai ir vėl pradėti pirkti, leisti sau vartoti pinigus. Iš tiesų, mieste gyventojų daug, kai juda visa masė, ji gali dar daugiau. Tad ir daug žmonių, vėl kažką perkančių, iš tiesų gali leisti pinigams judėti. Kartu ir varyti ekonomikos variklį.

 

Kaime: kreditai leidžia kurtis vietos rinkoms

Kaime kreditai gali būti investuojami ir su jais gali būti kuriami nedideli maži verslai. Tačiau tai kartais nedidelė paskata išsilaikyti nykstančiai, tačiau vis dar egzistuojančiai bendruomenei.

 

Mieste: kreditai grąžinami neišlaidaujant

Jeigu paskolą turintis miestietis nori ją grąžinti, pirmiausia jis dar gali tiesiog pasispausti. Tai reiškia, leisti mažiau pinigų pramogoms ir kitiems nebūtiniems dalykams. Nes miesto žmonės pinigų tikrai išleidžia nemažai pramogoms. Kaime: kreditai grąžinami daugiau uždirbant, parduodant savo produkciją. Tada daugiau motyvacijos spausti ir pardavinėti sultis, nokinti moliūgus ar veisti viščiukus. Ir tokiu būdu pamažu išmokėti tai, kas pasiskolinta.

 

Kreditų pagrindinis poveikis tiek mieste, tiek kaime:

  • Tiek mieste, tiek kaime kreditas internetu padeda išspręsti kažkokia finansinę problemą.
  • Visur kreditas neišėjus iš namų leidžia pasiskolinti pinigų išlaikant anonimiškumą bei išvengiant apkalbų.
  • Nepriklausomai nuo vietos, kreditas automobiliui tiesiog suteikia naują pirkinį – automobilį.
  • Visais atvejais greitieji kreditai yra grąžinami tuo pačiu būdu.
  • Tiek mieste, tiek kaime, galima rinktis, ar tai būtų įprasti klasikiniai kreditai internetu, ar tai būtų galbūt pigesni ir lankstesni kreditai is žmonių, tam skirtoje anoniminėje platformoje.