Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos
kelionės

Atostogos – smagiausias ir laukiamiausias metų laikas. Nepriklausomai nuo to, kada atostogausime – vasarą, rudenį ar žiemą, visada norisi, kad atostogos būtų nepamirštamos ir leistų atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių.

Vieni atostogas suplanuoja spontaniškai. Kartais dėl susiklosčiusių aplinkybių, o kartais dėlto, jog tai tiesiog smagu… kažkas nelaukto, netikėto. Tuo tarpu, kiti tam skiria daug laiko ir dėmesio. Pasibaigus vienoms atostogoms – ima planuoti kitas. Atostogų planavimas gan įdomus užsiėmimas, ypač niūriais rudens ar žiemos vakarais, ar tiesiog neturint ką veikti, galima prisėsti ir planuoti artėjančių atostogų laiką.  Sakoma, kad atostogų laukimas gali būti malonesnis už pačią kelionę…

Nuo ko reikėtų pradėti planuojant kelionę?

Žinoma, pirmiausiai, vertėtų nuspręsti kokią sumą galite ir norite skirti savo atostogoms. Nuo to priklausys kelionės kryptis, trukmė, pobūdis ir kiti panašūs dalykai. Svarbu, kad suma būtų pakankama ne tik skrydžio bilietams ar viešbučio rezervacijai, bet ir ekskursijoms ar kitai jūsų mėgstamai veiklai.

Nutarus savo galimą biudžetą, metas išsirinkti kelionės kryptį. Tai puikiai padės padaryti kelionių agentūrose dirbantys konsultantai. Pagal jūsų norus ir galimybes pateiks geriausius kelionių pasiūlymus, pasirinkti bus tikrai iš ko. Mielai išklausys jūsų, pasidalins patarimais, kitų klientų rekomendacijomis, o galbūt ir savais įspūdžiais iš lankytinų vietų. Jei sudomino, parašykite el.paštu ✉ [email protected]. Taip pat galite leistis į paieškas internete, yra daugybė įvairių šalių aprašymų ir patarimų.

Jeigu, vis dėlto, kelionę planuojate patys, tuomet reikėtų leistis į pigių aviabilietų medžioklę. Ir atitinkamai pagal jums tinkamas kelionės datas – viešbučių paieška. Pigius aviabilietus labiausiai tikėtina jog pasiūlys tokios kompanijos kaip Ryanair, Wizzair, airBaltic. Lėktuvų bilietų galite ieškoti čia > kelionės.

Kada geriausiai pradėti planuoti kelionę?

Tai pradėti daryti reikėtų gerokai iš anksto, kadangi neretai tai padeda šiek tiek sutaupyti. Yra tendencija, jog pigių aviabilietų iš anksto galima nusipirkti gerokai pigiau, negu perkant likus porai savaičių iki kelionės. Tai ypač aktualu atostogų piko metu – vasarą, per didžiąsias metų šventes, kuomet yra labai didelis keliaujančių žmonių skaičius, todėl, dažniausiai, lėktuvo bilietai nebūna tokie pigūs. Žinoma, nebūna taisyklių be išimčių. Aviakompanijos neretai paskelbia nuolaidas, vyksta bilietų išpardavimai. Kartais šie pigūs pasiūlymai skiriami tik kelioms vietoms lėktuve, o vėliau kaina vėl išauga. Kitaip tariant, tai savotiška loterija ir norint gauti geriausią kainą, jas nuolat reikia sekti. Pavyzdžiui, naudojantis vienų avialinijų paslaugomis – gruodį, šventiniu laikotarpiu savaitei į Romą su rankiniu bagažu iki 10 kg galima nuskristi už 250 EUR. O skrendant sausio pradžioje už 100 EUR.

Reikėtų nepamiršti apie išankstinius kelionių pardavimus. Išankstiniai pardavimai būna skelbiami rugsėjo – spalio mėnesį ir tęsiasi iki einamųjų metų pabaigos. Žiemos išankstiniai pardavimai paskelbiami gegužės – birželio mėnesį ir tęsiasi iki vasaros pabaigos. Pirkti keliones iš anksto verta, nes galite rinktis patogiausią jums kelionių laiką, yra didesnė viešbučių pasiūla, nuolaidos iki 50%,  bei mažesnės pradinės įmokos dalis, nei perkant kelionę paskutinę minutę. Daugiau pigių kelionių galite ieškoti kelionių agentūros puslapyje.