Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Turbūt sutiksite, kad personalizuoti papuošalai yra puiki dovana: sau, mylimiesiems, draugams, šeimos nariams. Tačiau į ką atkreipti dėmesį, kad individualiai pagaminti auksiniai pakabukai ar kiti papuošalai atrodytų nepriekaištingai ir sužavėtų dovanos gavėją?

Papuošalo medžiagos

Yra įvairių rūšių auksiniai pakabukai, kurie patenkins kiekvieno žmogaus asmeninį skonį. Pavyzdžiui, auksiniai papuošalai, pakabukai gali būti skirstomi į geltoną auksą, sidabrinį auksą ir rožinį auksą. Taigi tai yra trys skirtingos spalvos, todėl verta pasidomėti, kokio tipo auksą labiausiai vertina žmogus, kurį norite nustebinti.

Dovanos gavėjo skonis ir stilius

Tai yra svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant auksinius papuošalus savo draugui. Personalizuoti papuošalai turi atspindėti jo asmenybę ir pomėgius. Kadangi perkate vėrinį savo artimam žmogui, prieš pirkdami šį papuošalą, turite gerai suprasti, kas jiems patinka ir nepatinka. Pirkdami jai auksinį vėrinį, turėtumėte būti atsargūs dėl daugelio dalykų, pavyzdžiui, kokio dizaino papuošalus mėgsta jūsų artimieji, kokioms spalvoms teikia pirmenybę ir kokiomis progomis puošiasi auksiniais papuošalais.

Auksiniai pakabukai yra brangus ir vertingas dalykas, kuris turėtų būti puoselėjamas ir nešiojamas ne vienerius metus. Jei gerai žinote savo draugų ir artimųjų poreikius, nustebinkite juos ir padovanokite patinkančio dizaino papuošalus, kurių jie jau seniai norėjo. Bet kuriuo atveju, jei padovanosite auksinį vėrinį, kurio dizainas neatitinka artimo žmogaus skonio ir norų, kad ir koks jis vertingas ar brangus būtų, jis gali prarasti savo emocinę vertę. Visada stenkitės įteikti dovaną taip, kad ši būtų miela gavėjui ir nešiojama ilgą laiką.

Proga

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti dovanojant auksinį vėrinį draugui – dovanos proga. Priklausomai nuo progos, kurią dovanojate, auksiniai pakabukai ir jų dizainas, kurį turėtumėte pasirinkti, skirsis. Jei tai įprastas gimtadienis ar proga, galite jai padovanoti saikingesnį, minimalistinio dizaino ir žemesnės kainos pakabuką iš aukso. 

Bet jei tai dovana vestuvėms ar kitai didelei progai, verta rinktis prabangesnį, dizainerio kurtą ir didesnį auksinį vėrinį. Pagal progą turėtų būti atsižvelgiama ir į šio papuošalo kainą.