Trečiadienis , balandžio 24 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Į bitkoinus investuoti patariama atsargiau

Į bitkoinus investuoti patariama atsargiau

bitkoinai
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/bitcoin-digital-money-decentralized-2007769/

Net ir Lietuvoje bitkoinai sulaukė nemažo dėmesio – į juos investuoja tiek paprasti žmonės, tiek ir patyrę verslininkai. Pastebima, kad daugelyje šalių jau pradedama leisti už prekes ar paslaugas atsiskaityti šia virtualia valiuta. Tai skatina šios valiutos vertės augimą. Investuojantiems į šią virtualią valiutą tai yra ypač naudinga, nes laikui bėgant bitkoinai tik brangsta, o jų brangimą skatina būtent geri ir teigiamai nuteikiantys įvykiai visame pasaulyje. Tačiau kaip bebūtų, aklai į šią valiutą investuoti nepatartina. Ekspertai pabrėžia, kad rimčiau reikėtų įvertinti visus niuansus, nes tikrai nėra taip, kad iš šios valiutos pralobs visi. Yra tokių, kurie netgi praranda gana nemažus pinigus, netinkamai investuodami į šią valiutą. Jeigu norite ir jūs išvengti nuostolių, tuomet paskaitykite žemiau patiekiamą informaciją.

Bitkoinai yra valiuta, kurios niekas nekontroliuoja. Tai reiškia, kad jokios šalies vyriausybė negali kontroliuoti šios valiutos. Ji negali būti vienašališkai devalvuojama – ja niekas negali manipuliuoti. Bitkoinai yra tokia valiuta, kurios nevaldo niekas. Bitkoinų kursas priklauso nuo įvykių pasaulyje, kurie susiję su šia valiuta. Pavyzdžiui, jeigu kažkurioje šalyje šią valiutą priimtų vyriausybė, tai tikėtina, kad bitkoinai pabrangtų minimum keliomis dešimtimis procentų per dieną. Tai yra įspūdingi skaičiai investuotojams. Žinoma, jeigu kažkuri pasaulio ekonomika visiškai uždraustų šios valiutos naudojimą, tuomet bitkoinų vertė nukristų.

Kalbant apie investavimą į virtualias valiutas, būtina žinoti, kad bitkoinai yra pirmiausia valiuta, kuri leido startuoti ir kitoms panašia technologija paremtoms valiutoms. Kadangi kas diena atsiranda vis naujų valiutų, tikėtina, kad ateityje atsiskaitymai jomis bus pagrindiniai. Prognozuojama, kad virtualios valiutos iš esmės išstums tikruosius pinigus ir rinkos, o tuomet finansinė situacija pasaulyje kardinaliai pasikeis. Žinoma, dar iki to yra daug laiko ir visko gali nutikti.

Jeigu svarstote apie galimybę ilgam laikui investuoti nemažą pinigų sumą į bitkoinus, tuomet žinokite, kad jums reikės nemažai kantrybės. Tikrai vargu ar per dieną jūsų investicija atsipirks. Tuo labiau – per kritimus (korekcijas) ypač svarbu išlaukti ir neparduoti turimos valiutos, nes tai būtų didžiulė ir pagrindinė naujokų klaida.

Taip pat skaitykite

kombnezonai

Perku kombinezoną internetu: ką reikėtų žinoti?

Jei jūsų spintoje karaliauja ne tik mažos juodos suknelės, rožiniai megztinukai bei aukštakulniai, tačiau ir ...