Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Grupė „Colours of Bubbles“ koncertuos festivalyje „Devilstone“. Liepos 14–17 dienomis Anykščiuose vyksiančioje muzikos šventėje indie roko kolektyvas taps vienomis pagrindinių festivalio žvaigždžių. Šis pasirodymas kolorsams – vienas iš svarbiausių vasaros koncertų, kuriuo jie pratęs savo naujausio, ką tik išleisto albumo „She is the Darkness“ pristatymo turą.

Colours of Bubbles
Colours of Bubbles (www.savaitgalis.lt nuotr.)

„She is the Darkness“ – kovo pradžioje išleistas kolektyvo įrašas, primenantis senus amerikietiškus kino filmus. Pasak grupės narių, naujoji jų kūryba – tai savotiškas garso takelis visam moderniam pasauliui. Muzikantai neslepia, kad jų kūrybą įkvėpė moterys, o muzika, kaip ir klausytojai, subrendo. Dėl tokio rezultato keli grupės nariai nepabūgo mesti veiklos Vilniuje ir, grįžę į gimtuosius Šiaulius, pasinėrė į kūrybinius procesus.

Pavasarį didžiuosiuose miestuose savo naująjį albumą „Colours of Bubbles“ pristatė iškvėpindami uždaras koncertų sales originaliais prancūziškais kvepalais, pakeitę įvaizdį ir tapę kostiumuotais roko muzikantais. Atsidavę kūrybinei saviraiškai, kol kas vieną geriausių albumų Lietuvoje šiais metais išleidę šiauliečiai, festivaliui „Devilstone“ ruošia ypatingą pasirodymą. Kol kas neatskleisdami visų paslapčių Šiauliečiai, scenoje po atviru dangumi, šventės lankytojams žada neišdildomus įspūdžius ir neįtikėtiną roko muzikos pliūpsnį.

Aštuntąjį kartą jau namais tapusiuose Anykščiuose liepos 14–17 dienomis. vyksiantis alternatyvos festivalis „Devilstone“ šiais metais siekia dar labiau stebinti savo auditoriją ir koncentruojasi ne tik į originalius užsienio kolektyvus bei atlikėjus, bet kelia kartelę ir lietuviškos scenos atstovams.

# Colours of Bubbles – The Edge of the World:

# Bilietais prekiauja: eBilietai.net

# Daugiau informacijos: www.devilstone.net