Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Nors religijos įtaka mūsų gyvenimui kinta, tačiau dažnas vis tiek stengiasi kuo labiau prižiūri mylimų žmonių kapavietes, kadangi jos tampa tarsi ritualine vieta, kurioje ilsisi mūsų mylimas žmogus. Tiesa, daugelis paprasčiausiai neturi daug taiko, kurį gali skirti kapo priežiūrai, tad ieško metodų, kurie užtikrina patrauklumą ir lygiai taip pat nereiklumą. Tam geriausiai tinka granito plokštės. Ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir padeda vizualiai sukurti skoningą erdvę, kuri nėra reikli.

Spalvinė gama

Renkantis granito plokštes pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti stiliui. Jis dažniausiai yra pasirenkamas per spalvas. Nuo tamsių, kurios dažniausiai kapavietėje yra mėgstamos labiausiai iki šviesių, kurios kuria jaukumą bei šilumą.

Renkantis plokščių spalvą taip pat nepamirškite, kad geriausia, kai jos dera su paminklais, antkapiais. Geriausia, kai spalva yra viena. Patogiausia, kai viską, ko reikia, bus galima įsigyti vienoje vietoje. Tai leis būti ramiu, kad stilistine prasme harmonija bus gaunama tikrai paprastai.

Kainos kismas

Renkantis granito plokštes kai kuria skiria dėmesį kainai. Tai yra normalu. Tačiau siūlome atminti, kad apskritai tokios plokštės kainos krenta, tad kur kas paprasčiau įsigyti tokią, kuri jums labiausiai tinka ir nepergyventi dėl investicijų. Svarbiausia yra pirkti legaliai. Dėl to gaminiai gali kainuoti kirk brangiau, tačiau tikrai apsimoka investuoti tiek, kiek reikia.

Storumo aspektai

Taip pat kinta ir storumas. Kuo daugiau reikia granito – tuo kaina labiau auga. Tačiau dažniausiai storesnis ne tik vizualiai atrodo gražiau, tačiau ir tarnauja ilgiau, kadangi yra atsparus aplinkos poveikiui. Dėl to geriau netaupyti. Juk ir plokštės, ir paminklai perkami daugeliui metų, tad kokybė – atsiperka.

Svarbiausia tartis yra su specialistais. Jie gali padėti jums geriau suprasti, kokios granito plokštės opcijos yra. Taip pat ir nuspręsti, kokia geriausiai tinka jūsų atveju. Verta iš tos pačios vietos pirkti ne tik plokštes, tačiau ir derančius paminklus, kitus kapavietės komponentus. Tuomet dažniausiai ir kaina mažesnė ir suderinti galimybes tampa paprasčiau.