Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

druskininku lynu kelias

Druskininkus drąsiai galima vadinti vienu gražiausiu šalies kurortu. Šiame mieste tikrai raiste ką nuveikti, o nuostabi gamta leis pailsinti kūną ir mintis. Druskininkų kurorte yra puikūs pramogų centrai, SPA centrai, vandens parkas, restoranai bei viešbučiai. Kur apsistoti Druskininkuose tikrai nereikia jaudintis, viešbučiai čia siūlo jaukius kambarius, pasimėgavimą mineralinių vandenų gydyklomis bei SPA procedūromis.

Druskininkų viešbučių privalumas – SPA procedūros

Šio kurorto viešbučiai išsiskiria SPA malonumais. Masažai, Negyvosios jūros vonios bei įvairios pirtys leidžia atpalaiduoti kūną ir pailsinti mintis. Taip pat Druskininkai gali didžiuotis savo vandens parku, kuris yra vienas populiariausių Lietuvoje ir aplinkinėse valstybėse.

Nuostabi gamta

Šis mineralinio vandens kurortas išsiskiria savo nuostabia gamta. Čia gausu miškų kurie puikiai tinka ramiems pasivaikščiojimams ar pasivažinėjimams dviračiu. Miestas gali pasiūlyti pasirinkti jau suplanuotus, skirtingo atstumo maršrutus, kur galėsite išvysti pagrindinius lankytinus objektus. O tokių vietų išties daug: Mažoji galerija, Švendubrės etnografinis kaimas, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus ir kt.

Lankytinos vietos bei objektai

Druskininkų miesto lankytojai ir vietiniai turi galimybę pamatyti kurortą iš paukščio skrydžio. Visa tai galima padaryt lynų keltuvo pagalba. Toks keltuvas yra vienintelis visoje Lietuvoje! Pro kabinos langus atsiveria nepaprastai graži Druskininkų panorama. Kelionė į abi puses trunka 15 minučių, todėl laiko pasigrožėti Druskininkų miškais, Nemuno upės vingiais bei nuostabia miesto panorama.

Muziejus po atviru dangumi – Grūto parkas. Tai yra išskirtinė vieta ne tik Druskininkuose, bet ir visoje Lietuvoje. Šiame parke galima susipažinti su eksponatais kurie vaizdžiai pasakoja apie sovietmetį bei to meto gyvenimą. Grūto parke galima ne tik apžiūrėti to meto eksponatus, bet ir pavalgyti šios tematikos restorane, be viso to parke yra įsikūręs mini zoologijos sodas bei žaidimų aikštelė. Todėl čia patiks tiek vaikams tiek suaugusiems.

Dar vienas unikalus ir bei labai gražus sveikatingumo parkas kurį verta aplankyti, tai – K. Dineikos parkas. Tai yra unikali, jauki vieta kurioje labai malonu pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiais, sportuoti ar tiesiog ramiai pasėdėti gamtos apsuptyje. Čia ne tik puikiai praleisite laiką, bet pagerinsite savo sveikatą, parko lankytojai gali mėgautis įvairiomis procedūromis: vandens kaskadomis, pirtimis bei jonų terapijomis, kuri gydo ir stiprina kvėpavimo takus bei gerina kraujotaką. Taip pat lankytojai turi galimybę pabraidyti akmenimis išdėtame baseine, pamasažuoti pėdas vaikštant Kneipo takeliais. Karolio Dineikos parkas yra pripažintas kultūrine vertybe, o tai tik įrodo, kad šis parkas yra tikrai unikalus ir ypatingas.