Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Likus savaitei iki naujo albumo pasirodymo, Lietuvos indie roko grupė „Colours of Bubbles“ atskleidžia vis daugiau faktų apie vieną labiausiai laukiamų šių metų įrašų.

Kovo 8 dieną muzikos parduotuves pasieks antroji šiauliečių plokštelė, kurios pavadinimas – „She is the Darkness“. Skaičiuodami paskutines dienas iki jos pasirodymo, grupės nariai papasakojo, kam skirtas šis albumas ir kodėl jis vadinasi būtent taip.

„Kiekviena moteris savyje turi dalį tamsos. Vienų moterų tamsa yra akivaizdi ir matoma plika akimi, kitų – mažiau išreikšta ir sunkiai atpažįstama. Tam tikra prasme ši tamsa yra tai, dėl ko vyrai pasiryžta aukoti savo ambicijas ir pasirinkimą. Tai gali būti nežinomybė, ieškojimas, paslaptis ir galybė kitų dalykų“, – kalbėjo „Colours of Bubbles“ lyderis Julijus Aleksovas.

Muzikanto teigimu, visas šias moteris galima išskirti į keturias kategorijas. Pirmoji – tai moterys – svajonės. Pasak J. Aleksovo šių moterų tamsa – nežinomybė ir neatrastas pasaulis. Apie jas patyliukais svajojame, bet jų negalime turėti. Vieniems tokių moterų etalonas – aktorė Angelina Jolie, kitiems – pradinių klasių anglų kalbos mokytoja ar tiesiog miesto kavinės padavėja.

Colours of Bubbles
Colours of Bubbles (www.savaitgalis.lt nuotr.)

„Antroji kategorija – tai mūsų mylimos moterys. Jų tamsa – mus žavinti ir kasdien nustebinanti paslaptis. Be jų mes neįsivaizduojame savo gyvenimo, jas beatodairiškai mylime ir ši meilės paslaptis leidžia jų tamsai mus visiškai okupuoti“,– grupės vokalistui antrino gitaristas Tomas Grubliauskas.

Kalbėdami apie trečiąją moterų kategoriją, grupės nariai vienbalsiai prisipažino, kad ją įvardinti buvo sunkiausia. Šį tipą šiauliečiai pavadino moterimis – chameleonais. Jų tamsa – tai arba kaltė, arba išankstiniai nusistatymai, arba neteisingai suformuota nuomonė ir smerkiantis visuomenės požiūris. „Kartais moteris chameleonus mes kaltiname be kaltės, kartais kaltiname, bet neatleidžiame, o kartais pasmerkiame, bet neleidžiame iš naujo atsistoti ant kojų. Tačiau šios moterys geriausiai žino kelią iš tamsos: joms tereikia save reabilituoti arba išsklaidyti tamsą, į kurią atėjo”, – sakė grupės nariai.

Muzikantų teigimu, ketvirtoji kategorija – pati paprasčiausia, aiškiausia ir kelianti mažiausiai klausimų. Šio tipo atstoves šiauliečiai pavadino bukomis moterimis. Vaikinų teigimu, didžiausia šių dailiosios lyties atstovių problema – tuštybė, neadekvatumas ir absoliutus bukumas, kurio išgydyti nepadeda nei laikas, nei vaistai.

„Būtent šiems 4 moterų tipams yra skirtas albumas „She is the Darkness“. Visų šių 4 kategorijų moterys albume turi savo dainas, visos jos yra ypatingai svarbios kiekvienam iš mūsų ir visos jos sudaro dailiosios lyties atstovių visumą. Beje, mūsų koncertuose visos jos taip pat sulauks išskirtinės dedikacijos“, – vienbalsiai sakė „Colours of Bubbles“.

Paklausti, kur bus pristatytas naujausias šiauliečių albumas, „Colours of Bubbles“ nariai mįslingai šypsojosi ir teigė kol kas šį faktą laikantys paslaptyje. Viskas, ką vaikinai galėjo pasakyti, tai faktas, kad išskirtinis albumo pristatymas įvyks kovo 8 dieną ganėtinai tamsioje vietoje, kurioje bus tikrai daug moterų. Tiesa, grupės nariai čia pat šypsodamiesi pridūrė, kad koncertą stebės tikrai ne ketvirtosios kategorijos dailiosios lyties atstovės.

Lietuvos indie roko vėliavnešiai taip pat paskelbė ir koncertinį „She is the Darkness“ turą per Lietuvą. Grupė „Colours of Bubbles“ savo naują albumą kovo 18 dieną pristatys Vilniuje, „Legendos klube“, kovo 19 dieną Panevėžio „Tauros lofte“, kovo 25 dieną Šiaulių klube „Havana“, kovo 27 dieną, Alytuje, bare „Fenix“, balandžio 29 dieną Klaipėdos „Kaštone/ChestNutt“ bei balandžio 30 dieną Kaune, „Orixo”. Bilietais į koncertus prekiauja „Bilietų pasaulis“.

# Colours of Bubbles | Rusty Trombone:

# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/search:colours%20of%20bubbles/