Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Automobilių stiklų remontas – viena dažniausių paslaugų kiekviename automobilių servise. Akmenys, šiukšlės, netikėti smūgiai, pavyzdžiui, paukščio atsitrenkimas, gali kaip reikiant sugadinti priekinį  transporto priemonės stiklą. Gerai, jei tai tik nedidelė įdauža – ją galima gana nesunkiai sutvarkyti, bet kartais automobilių stiklai būna tokie pažeisti, kad reikalingas pilnas jų keitimas.

Skirtingi automobilių stiklų remonto metodai:

·         poliravimas. Šis metodas gali būti tinkamas tik tuo atveju, jeigu ant automobilio stiklo yra nedidelis įbrėžimas arba tik paviršinė įdauža. Šio darbo metu naudojama speciali poliravimo pasta ir tam tikri įrankiai. Stiklo poliravimas pagražina stiklo išvaizdą. Šį metodą galima pasitelkti ir kai nėra jokių problemų su stiklu, bet tiesiog norisi atnaujinti jo estetiką. Poliravimas netinka tais atvejais, kai įdaužos didesnės ir gilesnės, nes meistrai užtruktų labai ilgai, o rezultatas nebūtų pasiektas;

·         dengimas derva. Tai pats populiariausias stiklo remonto būdas. Į įdaužą įpurškiama speciali derva, toliau kaitinama šviesos šaltiniais, kad ta derva sukietėtų. Tai ne tik padeda sutvarkyti esamas mažas įdaužas, bet ir sustabdo jų plitimą ir galimą dar didesnę stiklo žalą. Dengimas derva – tai greitas ir gana nebrangus automobilių stiklų remontas;

·         keitimas. Kai įbrėžimai ar įdaužos didesni, reikalingas viso stiklo pakeitimas. Be to šis metodas turi būti pasitelkiamas ir tuo atveju, kai prieš tai stiklą taisėte derva ar kuriuo nors kitu būdu, bet nesulaukėte efekto ar skilimas ėmė plisti. Keičiant automobilio stiklą, pašalinamas visas pažeistas stiklas, profesionaliai uždedamas naujas ir taip grąžinamas visas struktūrinis šios dalies vientisumas bei norima estetinė išvaizda.

Automobilių stiklai ir jų remontas kartais gali sukelti nemažai rūpesčių. Pastebėta, kad kai kurie vairuotojai nori pataupyti ir neskuba sutvarkyti turimų įdaužų arba pradeda taisyti jas patys. Reikėtų suprasti, kad laiku nesutvarkyti stiklo pažeidimai galiausiai prives prie to, kad teks keisti visą stiklą ir tuomet jau mokėti už šį darbą žymiai brangiau. Taip pat kai kurie stiklo remonto rinkiniai, parduodami internete nėra kokybiški, o dar ir neturint reikalingų žinių, galima prisidaryti dar daugiau bėdos. Tad visada kreipkitės tik į profesionalius stiklo remonto meistrus.