Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Šiais laikais vis daugiau žmonių pasirenka galimybę ne tik dirbti sau, tačiau taip pat ir sukurti darbo vietas kitiems. Jei anksčiau tam kliudydavo biurokratija ir menkos žinios, tai šiuo metu internete galima ne tik atrasti visą reikalingą informaciją, tačiau net ir pasisamdyti kompanijas, kurios padės jums įsteigti norimo pobūdžio įmonę, pakonsultuos ir suteiks naudingus patarimus, kaip geriau valdyti finansus. Įmonės steigimą sudaro vos keli paprasti žingsniai, kuriuos labai trumpai Jums pateikia MB “LC paslaugų centras”.

1 – idėja.

Logiška, kad pirmiausia jums reikia surasti nišą, kuri būtų priimama visuomenės. Išanalizavus rinką ir atsižvelgus į skirtingo pobūdžio veiksnius, kaip konkurentai, potencialūs pirkėjai ir taip toliau – susiformuokite tikslią idėją, kurią planuojate įgyvendinti.

biuro baldai
www.pinterest.com nuotr.

2 – įmonės vardas.

Atrodo, smulkmena, tačiau tikrai gana reikšminga, kadangi tinkamas pavadinimas gali nulemti jūsų sėkmę. Jeigu turite idėją – būtinai pasitarkite su valstybinės lietuvių kalbos komisijos atstovais, kurie galės jus pakonsultuoti šio tipo klausimu. Dažniausiai įmonės pavadinimas siejamas su:

  • Steigėjo arba jam artimo žmogaus asmenvardžiu.
  • Pavadinimas gali būti susijęs su atliekama veikla.
  • Raidės sutrumpinančios konkrečią reikšmę.
  • Bereikšmis pavadinimas neturintis sąsajų su steigėju arba veikla.

3 – sąskaitos atidarymas banke.

Jeigu pasisamdysite kompaniją, kuri bus atsakinga už Jūsų UAB steigimą – tokiu atveju jie pasirūpins šiuo aspektu. Svarbu atidaryti kaupiamąją sąskaitą ir rekomenduojame naudotis tuo pačiu banku kaip ir Jūsų asmeninis. Vykstant į šią instituciją su savimi reikia turėti įmonės steigimo dokumentą. Tuo pačiu detaliai išsianalizuokite bankų pasiūlymus ir pasirinkite Jums labiausiai tinkantį.

4 – dokumentų ruošimas ir pasirašymas.

Tai vienas labiausiai komplikuotų etapų. Patogu, kai šiuo metu visą reikalingą informaciją galima atrasti internete, tačiau teks investuoti nemažai savo laiko, kol pavyks suvokti visas smulkmenas.

Nuspręskite, kokio tipo įmonę planuojate įkurti. Susidėliokite prioritetus, kad pasirinkimas pateisintų lūkesčius:

  • Individuali įmonė (IĮ).
  • Uždaroji akcinė bendrovė (UAB).
  • Akcinė bendrovė (AB).
  • Viešoji įstaiga (VĮ).
  • Mažoji bendrija (MB).

Išsianalizuokite trūkumus ir privalumus.

  1. dokumentų patvirtinimas pas notarą.

Siekiant, kad juridinis asmuo būtų įregistruotas – reikia eiti pas notarą, kurio darbas patikrinti dokumentų tikrumą, aiškintis įmonės suteikimo faktorius.

Prieš einant pas notarą rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

  • Pasiruošti visus dokumentus, kurie yra susiję su įmonės steigimu.
  • Sutvarkyti visus dokumentus, kurie susiję su nupirktomis arba išsinuomotomis patalpomis.
  • Rezervuoti įmonės vardą Registrų centre.
  1. juridinių asmenų centras.

Siekiant, kad įmonė taptų oficiali – reikia jos vardą užregistruoti Juridinių asmenų centre. Procesas labai paprastas ir greitas. Internetiniame Registrų centro puslapyje rasite, kokius dokumentus reikia pasiimti su savimi.

  1. pradėkite savo veiklą.

Oficialiai esate konkrečios įmonės turėtojas, tad drąsiai ženkite link savo sėkmės. Susiraskite visą Jums aktualią informaciją, kadangi tai padės užsitikrinti, kad nepadarysite klaidų.

Linkime sėkmingo ir pelningo verslo!