Druskininkų Žinia

Druskininkų miesto renginiai, pramogos ir naujienos

Nuosavo būsto įsigijimas svarbus įvykis daugelio žmonių gyvenime. Dažnai jau vien jo paieškos sukelia nemažai rūpesčių, tačiau nereikėtų pamiršti, kad visi įrengimo ir remonto darbai sukelia jų dar daugiau. Dažnai tik kai jie būna baigti, suprantame, kad galvodami apie pagrindinius remonto darbus, pamiršome kai kuriuos išties svarbius dalykus, kurie suteiktų didesnį komfortą.

Jei visi namų langai į pietų pusę, tikėtina, kad vasaros metu, bus ypač šilta. Tuomet labai pravartu įsirengti oro kondicionierius, kurie leis kambariuose palaikyti norimą temperatūrą. Šiuo metu yra didelis jų pasirinkimas, todėl tikrai išsirinksite geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį gaminį. Nauji kondicionieriai gali ne tik vėsinti, bet ir turėti šildymo funkciją, kas aktualu, jei žiemą namuose neužtenka centrinio šildymo teikiamos šilumos. Jei bijote, jog įrengti kondicionieriai gadins namų interjerą, galima rinktis tokius, kurių montavimo principai daro juos visai nepastebimus. Nauji įrenginiai tiekia švarų, gaivų orą, kas aktualu, jeigu šeimoje yra asmenų, sergančių kvėpavimo takų ligomis, nes neleidžia išgyventi kenksmingiems mikroorganizmams ir bakterijoms. Šviežias oras užkerta kelią drėgmės kaupimuisi, pelėsio atsiradimui. Šiuolaikiniai gaminiai tyliai dirba, yra draugiški aplinkai, ekologiški, taupo elektros energiją.

jaukūs namai
pinstopin.com nuotr.

Įsirengiant būstą taip pat labai svarbu pagalvoti apie namų apšvietimą, kurį patariama rinktis tik rimtai apgalvojus būsimų namų interjerą, sienų apdailą, planuojamus įsigyti baldus. Mūsų šalyje, kur saulės sulaukiame tikrai ne itin dažnai, o daugelis dienų būna jei ne lietingos, tai apsiniaukusios, apšvietimas turėtų atstoti dienos šviesos trūkumą. Tinkamai parinkti šviestuvai gali padėti sukurti jaukią namų atmosferą, atskirti tam tikras erdves. Tačiau tam reikia naudoti ne vieną apšvietimo rūšį, o pasirinkti keletą, pavyzdžiui, naudoti ne tik centrinį lubų apšvietimą, bet ir toršerus ar sienų šviestuvus. Taip pat reikiamose vietose įrengti šviestuvai padeda paryškinti išskirtinius namų interjero dizaino elementus, baldus.

Įrengdami namus daugelis mano, kad tikrai pagalvojo apie jų ir gyventojų saugumą: pasirinko tvirtus langus, galbūt įrengė apsaugines žaliuzes, įsigijo patikimas šarvuotas duris. Tačiau norint geriausiai apsaugoti savo namus nuo nepageidaujamų asmenų patekimo į Jūsų valdas, reikėtų dar kartą apgalvoti saugumo klausimą. Apsaugos sistemos visų pirma tikrai numalšins daugelio ilgapirščių norą pakliūti teisėsaugai. Jei vis tiek bus bandoma patekti į taip apsaugotus namus, tuomet suveiks signalizacija ir labai greitai atvyks saugos sistemų darbuotojai ar pareigūnai. Reikia nepamiršti, kad apsaugos sistemos padeda apsaugoti ne tik turtą, bet svarbiausia – namuose gyvenančiųjų sveikatą, o kartais net gyvybę.

Leave comment