Sunday , August 19 2018
Pagrindinis / Aktualijos / Profesionalus vizitinių maketavimas

Profesionalus vizitinių maketavimas

Vizitinė kortelė yra svarbi įvaizdžio dalis išreiškianti ją įteikiančio žmogaus statusą ir skonį, todėl jos  kokybė labai svarbi. Labiausiai vizitinės kortelės kokybę įtakoja  jos dizainas ir maketavimas. Svarbu viskas- spalvos, šriftas, popierius, spaudos kokybė, todėl vizitinių maketavimą dažniausiai atlieka profesionalai.  

Vizitinių kortelių maketavimas – spausk čia >>

Reikalavimai vizitinei kortelei

Vizitinių maketavimasVizitinė kortelė- tai specialiai sukurta asmens kortelė, kurioje nurodomi svarbūs ryšiams palaikyti duomenys. Dažniausiai vizitinėje kortelėje nurodoma vadas, pavardė, pareigos, telefono numeris,  elektroninis paštas, tinklalapis. Kortelėje atvaizduojamas įmonės logotipas. Profesionalus vizitinių maketavimas atliekamas laikantis tam tikrų vizitinės kortelės išvaizdos ir kokybės reikalavimų. Taisyklės reikalauja, kad vizitinės kortelės būtų sukurtos tik viena kalba, todėl jos turi būti sumaketuotos arba lietuvių, arba užsienio kalba.

Vizitinės spalvos gali būti įvairios, tačiau, jei tai oficialaus valstybės pareigūno kortelė, jos spalvos turi būti balta arba švelnaus spalvinio tono. Kitų asmenų kortelės gali būti ir spalvotos. Vizitinės kortelės turi būti tam tikro nustatyto dydžio. Lietuvoje 90×50 mm, Vakarų Europoje 85×55 mm. Vizitinės kortelės turi būti parašytos taisyklinga kalba be klaidų.

Ar reikia vizitinę kortelę užsakyti pas profesionalus?

Vizitinės kortelės maketavimas yra nelengvas procesas, reikalaujantis profesionalių įgūdžių. Todėl šį darbą kokybiškai gali padaryti tik tik šios srities profesionalai. Profesionalus vizitinių maketavimas paremtas individualiais užsakovo poreikiais, todėl visada unikalus.

Apibendrinant galima teigti, kad profesionalus vizitinių maketavimas šiandieninėje rinkoje yra būtinas. Vizitinė kortelė turi būti pagaminta kokybiškai- gerai apgalvota ir parinkta spalva, šriftas, popierius, informacija pateikta be kalbos klaidų.

Taip pat skaitykite

paskola su bloga kredito istorija

Paskolos Lietuvoje jau nebėra išduodamos taip greitai

Lietuvoje vartojimo kreditus teikiančios įmonės įspėja klientus – jokia paskola su bloga kredito istorija pasižyminčiam asmeniui dažniausiai nėra išduodama. Tokios taisyklės laikosi ne tik paprastos paskolų bendrovės, bet ir sutelktinio finansavimo platformos. Siekdamos apsaugoti savo turtą, finansų įstaigos imasi priemonių kliento mokumo nustatymui. Kredito istorijos patikrinimas yra vienas iš pirmųjų